Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kız cocuk erkek cocuk konusunmu var.valla bende tabıkı olsunda saglıklıca ferketmez oncelıkle ama kız cocuklarını daha cok sevıyorum esımde olye
evet canım sağlıklı olması herşeyden önemli ama yinede insan birine daha meyilli oluyo nedense benimde erkek bebeklere karşı sempatim var opuyorumnanaktan

meleksen sen nasılsın bugun esının gece vardıyası bıtmıcekmıydı bugndemı yok

iyi yapiyosun cnm calis bol bol yarin artik esim evde bende gece girmem bol bol calisiriz bizde opuyorumnanaktan

valla dr un dedıgıne gore bugun bıttı benım yumurtlama donemı ama ben yınede ılerkı gunlerede dıkkat edıcem

canım senınle tanısmadık ben 27 yasındayım .3 yıllık evlıyım ve 1 yıldır bebek ıstıyorum sen anlat
ben 24 yaşındayım 9 aylık evliyim 5 ay gibi bir süredirde bebek istiyorum canım
aslında henüz bebek düşünmüyordum ama adetim çok düzensizleşti ve 3 aya yakın adet olamamıştım ozaman doktor hamile olduğumdan şüphelenmişti ne oldusa ogünden sonra oldu istemeye başladım ama daha zamanı değil demekki nasip olmadı kısmet

ya ben bu rep olayını anlamadım tamam puan topluyomussun galıba ama bu puan ne ıse yarıcak

en son ne zaman adet olmustun ki cnm bugun bitmis yumurtalama donemi benim adet baslayip biteli bugun 13 gun oluyo ve 3 gundur dedigim gibi karnimin alti hep sanciyo aciyo cok yarin aksam cok siki calisicaz

meleksen sana verdim canım relax sana veriyorum rep tanıştığımıza memnun oldum buyrunnnnnnnnn

daha cok yenısınız ya gezın tozun bıraz tadını cıkarın .bız yeterınce gezdık artık ıkımız sıkılıyoruz sanırım coktan zamanı geldı dıye dusunduk.ınsallah fazla bekletmez bebegımız.evlenmeden oncede bızım 7 yılımız var

bu rep kımde cok varsa o ilk sirada oluyo sitede yani normal kisilere ust oluyo cnm

en son ne zaman adet olmustun ki cnm bugun bitmis yumurtalama donemi benim adet baslayip biteli bugun 13 gun oluyo ve 3 gundur dedigim gibi karnimin alti hep sanciyo aciyo cok yarin aksam cok siki calisicaz

ben en son 13 mayısta adet oldum.bugun 17.gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…