Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım tebrik ederim teyze olmuşsun allah analı babalı büyütsün
zamanlamam harika gece gece güzel haber aldım
kızmı erkekmi oldu bebişturkbayragivereliniortakopuyorumnanaktan bunlarda yeniymiş çok hoşuma gitti
hoşgeldin canımın içi sağolasın evet teyze oldum çok mutluyum :sm_cool:
oğluşumuz oldu sen erkek bebekleri pek sevmezsin ama kaydirigubbakcemile3
smileyler çok güzel ya gerçekten vereliniortakturkbayragizemuszemusopuyorumnanaktanmafoldumbenopuyorumnanaktan

Hoş bulduk arkadaşlar. Ben 45 gün önce bebeğimi düşürdüm.Çok kötüydü hal atamadım üzermden ve onu kabettikten sonra bebek arzum daha da arttı.Birde bende ben de pco var ona rağmen dogum kontrol hapını bıraktıgım ay hamıle kalmıtım mucize gibiydi.Ama simdı korkuyorum sitede de okudun pcoluların yumurlaması duzenlı olmuyomus benım kı denk gelmis olabılır inşallah bi sorun cıkmaz.
aayyyy cnm bak bi kere olmuş eminim yine olucak üzme kendini sıkma canını

esim herseye deger cnm ama cok uzucu cok koyuyo bazen agliyasim geliyo boyle uzuluncesenağlama
tabi öyledir canım ama eşine sımsıkı sarıl

hadi iyi geceler kızlar yarın erken kalkarsam görüşürüzturkbayragi
iyi geceler cnm görüşmek üzre

ne bilim hamilelik belirtilerine bakarken gördüm yatım gıcık oldum yaf

ay boşver ya yapma sinir oluyo insan:dilcikar:

eskiden yapılıyomuş ama

kim sevmiyo erkek bebekleri ben aksine allah elli ayagi duz versinde ben erkek bebekleri cok seviyorum kizlardan da cok erkek istiyorum insallah ama kızda olur benim annem hep dua ediyo kızım olsun diye

hoşgeldin canımın içi sağolasın evet teyze oldum çok mutluyum :sm_cool:
oğluşumuz oldu sen erkek bebekleri pek sevmezsin ama kaydirigubbakcemile3
smileyler çok güzel ya gerçekten vereliniortakturkbayragizemuszemusopuyorumnanaktanmafoldumbenopuyorumnanaktan

hayırlı olsun canım en kısa zamanda sende anne ol inş:ecrin_bebek:

ay ya bugun 3gun oldu ha bire uyuyorum uyukuma doyamiyorum gece yatiyorum sabah esimle kahvalti edip yine yatiyorum sat 2 anca uyaniyorum zorla opuyorumnanaktan

kız ben attım karbonatı ortaya virüs gibi yayıldı topik açmışlar bunla ilgili aslı yokmuş inanma benide öyle kandırmışlardıbuyrunnnnnnnnn :roflol::roflol:
bende burda kimin ortaya attığını bildiğim için sinsi sinsi gülüyodum :jeyyar:

Arkadaşlar gerçekten de erkek kız ayrımı yapmamak lazım ben de hep kızım olsun ıstiyodum eşim de öyle istiyodu hep kızm die seviyoduk ama ite maalesef olmadı.Ama simdi yeterki saglıklı olsunda ne olursa olsun diyorum ve hepinize ilginizden ötürü cok teşekür ediyorum

hadi bakalım ben kaçıyım kociş göz kırpıyo hehehe hadi iyi geceler hepinize yarın görüşürüzz

kızlar erkek kız ayrımı derken yanlış anlaşıldı galiba
ben arkadaşıma o anlamda söylemedim sevmezsin diye
o sadece kız bebekleri daha çok seviyor daha sevimli buluyor hepsi bu a.s

bende dedim ki ben erkek bebekleri da cok seviyorum kızlarıda seviyorum tabi allah ne verirse saglikli versin de insallah

bende dedim ki ben erkek bebekleri da cok seviyorum kızlarıda seviyorum tabi allah ne verirse saglikli versin de insallah
ben ayrım yapılıyo gibi anlaşıldı diye yazdım canım yoksa öyle bişey mümkün mü evlat sonuçta kızı erkeği olurmu değilmi
sadece dediğin gibi kimisi kız bebeği daha çok sever kimisi erkek bebeği
Allahım versinde hiç farketmez valla sağlıklı olsun en önemlisi o

kız cocuk erkek cocuk konusunmu var.valla bende tabıkı olsunda saglıklıca ferketmez oncelıkle ama kız cocuklarını daha cok sevıyorum esımde olye

X