Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

HE VALLA NERDEN ANLADIN ANACIM HEEEE
:roflol::roflol::roflol:allah iyiliğini versin emiiikaydirigubbakcemile3

h.g. canım ya benim sayfalar baya geç açıldı baya geride kaldım galiba yaaaaaÇok üzgünüm çoook
VALLA HİÇ DEME GİTSİN CANIM
escales cnm ne aldın bebişe bişey aldın demi kıs hadi söyle
2 TANE ÇITÇITLI BADİ BİDE ALT ÜST TAKIM ALDIM GECE GİYİNMESİ İÇİN VALLA DAYANAMADIM ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAYANAMIYORUMDA VALLA

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

KIZ VARYA ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN SENİN :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
VALLA SÜPER BİR BENZETME OLMUŞ KIZ NERDEN GELDİ AKLINA :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
gorusuruz kızlar hoscakalın
GÜLE GÜLE TATLIM
ayyy nilüü kız rezil oldummm senin yüzünden b,okyunca bir kahkaha kopardım çokta sesli gülerim ben resepsiyonist arkadaş soruyor ne yapıyorsun tek başına delirdinmi sen diyee allahım seni hep güldürsün
HİÇ DEME GİTSİN BENİDE PATRON ARADI AÇTIM TELİ KAHKAHA BASTIM ADAMA TUTAMADIM KENDİMİ VALLA :roflol::roflol::roflol::roflol:
escaes kız sesin çıkmıyoor
ANAM KIZLARIN YAZDIĞINI OKUYORUM KIRILDSIM GÜLMEKTEN :roflol::roflol::roflol:

nilüferciğim ne alemsin valla..:roflol: :roflol: :roflol: benimde öyle safinazlığım çoktur sorma..eşim bana arada safinaz der:)laelaelaelaelae

yok cnm pko
sadece arada over kistleri oluşuyo onlarda iyi huylu kendiliğinden geçiyo
7 cm yi geçmedi henüz 10 cm olsa ameliyat eder dr

tüüüüü sinir oldum kötükedihüso:dilcikar::tomato:

bende pko yok cnm pkolularmı kullanıyo glukofeni
dr bana oluşan yumoşların büyümesi için verdi
canım pko hastalrınında şeker olayı olduğı için veriyorlar şeker direnci gösteriyormuş vucut ve yumoşlar büyümoy küçük küçük kistler halinde kalıyorlar ama adet oldunmu temizleniyorlar düzenli adet olmazsan kalıyorlar glukofenide şeker direnci yapmasın vücut diye veriyorlar bitanem

slm kızlarrrr naberrrrrrrkaydirigubbakcemile5
hoşgeldin cnmŞeniz
kızlar beni
m doktoırum 17.5 ken iğneleri kesti çatlatıcıyı o gece vurmuştum zaten sadece biri 17.5 tu diğerleri 15 falandı sizinki nasıl yaptı

bende 1 yumurta oluşmuştu geçen ayki 18 cm idi
dr bana çatlatma iğnesi vermedi
bu doktorum hiç vermiyo zaten kızımda bunda tedavi görerken oldu

iyi büyümüş gün aşırı birlikte olun diyo tamam

beryalcim senin ufaklık nasıl üzmüyor annesini dimi
İYİYİZ CANIM .
ÜZMÜYO TEYZESİ ÇOK AKILLI MAŞALLAH.
SENİNDE CUMAN MÜBAREK OLSUN TATLIM .
NASILSIN KIZIMIZ NASIL .BİZ NOHUTUMLA İYİYİZ.BİZDE 9 HAZİRAN GİBİ GİDECEZ DOKTORA.YİNE BERABER GİDİCEZ SENLE.
selam canım.
nasılsın

canımmmmmmm tebrik ederim.
ne güzel yaa çok sevindim .bu mübarek günde böyle güzel habeler almak çok sevindirici.allah herkese nasip etsin inşallah.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Benİmde bugÜn olmam lazım ama bİ belİrtİ yok hadİ hayırlsıı bakalım
canım adet gününü en az 3 yada 4 gün geçsin öle yap test.
canım hamile oldun diye bizi bırakıp gitme .gel arada yanımıza.unutma bizi.
kızlarrr acaba banada halay çekekecekmiisniz :teytey:
çekmezmiyiz tatlım .sen mutlu haberi verirsin inşallah mendillerimiz hazır hatta nohutum halay başı olacak teyzesi.
slm kızlar bende geldim alkisalkisalkis

hoşgeldin sünnetçi teyze.
nasılsın neler yapıyosun .ösledik seni.ŞenizŞenizŞeniz

vildan bende açıldı bu sayfan..ama ben ses duyamıyorum hoporlör yok ya bende o yönden...beni arkadaşın yap kız..

HE VALLA NERDEN ANLADIN ANACIM HEEEE

VALLA HİÇ DEME GİTSİN CANIM
2 TANE ÇITÇITLI BADİ BİDE ALT ÜST TAKIM ALDIM GECE GİYİNMESİ İÇİN VALLA DAYANAMADIM ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAYANAMIYORUMDA VALLA

ben anlarım:1rolleyes:
güle güle giysin inşallah sağlıkla hayırla doğsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…