Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

TAMAM ALMIYCAM CANIM :CüvCüv:

gelsende canım yaaa iyi oluyor öyle yazıyorsun hergün ne yiyor içiyorsan haftada bir kilo bildirimi yapıyorsun süper oluyor yyaa

evet hayatım hem cinsiyetine görede alırsın kız falan olursa engüzel pembe olur yani yine sen bilirsinde....biraz daha sabret bak banada alma diyorlardı gerçi ben pek bişide almadım ama olsun keşke hiç almasaydım...sanki kıyafet kaçıyormu...önce kendi gelsinde 1 günde bütün alışverişini yaparım gerekirse....

senağlamaay ne güzel herkes bebişine bişeyler alıyo gecenlerde bende markete gitmiştim eşimleydim emziklerin biberonların önünden gecerken söyle bi baktım gözlerim doldu eşimde kendine eziyet etme canım gel hadi her markete gidişimde illa onların önünde durup bakıyorum aaaayyy allahım insallh benimde olur allahım ne olur bizede nasip et insallah isteyen herkesesenağlama

ŞenizŞenizŞeniz
EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTT:lepi::lepi::teytey:

ben demedimmi başarırsın diee:hooray::hooray::hooray::hooray::hooray:

vildoş kız sitene bak şarkı bitti)))))))))))))
BİTMEZ CNM 5-6 TANE ATTIM
kızlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın
güle güle cnm
TAMAM ALMIYCAM CANIM :CüvCüv:
alma demedim kıs az az al abartma dedim yani nasıl olsa herşeyini 4 4lük alacan annesi
gelsende canım yaaa iyi oluyor öyle yazıyorsun hergün ne yiyor içiyorsan haftada bir kilo bildirimi yapıyorsun süper oluyor yyaa

evet evet bu hafta bittide pazartesi takılayım oraya sositososito

amin canım

canım o günleri hepimizde geçirdik
bende dayanamayıp neler alıyodum
dolabın bi köşesinede aldıklarımı asıyodum diziyodum
1 koli elbisesi vardı 7-8 tane ayakkabısı vardı daha ortada bebiş bile yokken
inşallah bizde bebiş alış verişi yapacaz cnm sende bende herkeste:teselli:

aman osmanıye fazla kafana takma neolursun ya boşveeerrrrr....
elbet birgün gelecekler hayırlısıyla olsun inşallahhh.....offf ben bisüre düşünmeyeceğim galiba kızlar..sizde çok sıkıntı yapmayın kendinize...çok takmakta iyi değillll

üzülme bitanem bir gün bizimde olacak hiç merak etme
benim evide bir sürü bebek kıyafetleri var ben bekerkande böyle doğuramıyacağımı anlamışım sanırım bir sürü almıştım geçenlerde kuzenimin bebeği oldu onada ladıydım sonra çok kızdı çok kalbimi kırdı diye vermedim oldu bir dünya kıyafet evde oturuyorum kimse yokkenbakıp bakıp ağlıyordum en sonunda eşim bir kısmını aldı yeni bebeği olna birine verdi verdi hepsini lacaktıda ben zor aldım elinden veremem yaa onları ben taaa bekarken ceğizimde getirdim kendi bebişim giyecek diyee ama olmuyorrrrrr

doğru valla benim burda bi arkadsım var ilk evlendiğinde hamile kaldı cocuguna bi iğne bile almadı simdi 7 aylık annesi bişeyler aldı verdi ne ruhsuz dedim içimden ben olsam herseyini kendim alırım yavas yavas

BİTMEZ CNM 5-6 TANE ATTIM

güle güle cnm

alma demedim kıs az az al abartma dedim yani nasıl olsa herşeyini 4 4lük alacan annesi

evet evet bu hafta bittide pazartesi takılayım oraya sositososito
katıl sende 1 hafta deniyorlar kilo veriyorsan katılımlarda bulunuyorasan hemen listeye alıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…