Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hehehehehsırnaşık şey
ablamda benim kaynatama akbaba demişti saçları beyaz diye:roflol::roflol:

şimdi bigün akrabalar falan oturuyoz abimle karedesim tartısıyo abim kardesime dediki kapısız yerdenmi cıktın falan bunlar tartısıyı kardesimde dediki he kapısız yerden cıktım annemde ordan diyoki bilseydim siz cıkarken sizin için özel kapı aptırırdım tabi yine biz kopuyoruz allahım ne güzel günlerdi

leyla hanımın fıstığını yiyin ))))))))))))))ayyyy ben olsam valla orda patlatırdım kahkahayı)))))))))))))ayyy çokkk komık vallaaaa))))hehehe

demekki kadının kaşlarına odaklanmıştın koptum ya ne şirin benzetme ama :roflol::roflol::roflol:

ayyy nilüü kız rezil oldummm senin yüzünden b,okyunca bir kahkaha kopardım çokta sesli gülerim ben resepsiyonist arkadaş soruyor ne yapıyorsun tek başına delirdinmi sen diyee allahım seni hep güldürsün
ay bende yazarken güldüm allahtan şimdi burda kımse yok)))heheheh
hehehehehsırnaşık şey
ablamda benim kaynatama akbaba demişti saçları beyaz diye:roflol::roflol:

teyzeninde kaşları beyaz ya akbaba gelmiş aklıma benimde)))))serçe deseydim bari)))heheh

canım iye sordum bende ilk kullaıorum dün 11.günü 3 tae var dedi 10,5 9.5 ve 6.5 boylarıda var dedi gün aşırı ilişki dedi pazartesi yie gitce sennce nasıl

bunlar yumurtaların ölçülerimi cnm
heralde en az 18 olması gerekiyo
bide ben oluşan yumoşların gelişmesi için glukofen kullanıyorum cnm

h.g.niran

kız vildoş ortam süperde bu sayfaların arızalarını nasıl düzeltecez anam yaa

neyse canlarım çok güzeldi muhabbet valla hiç gitmek istemiyorum ama benimki geldi öptüm sizi
hep böyle neşeli olalım en kötü günümüz böyle olsun inşallah

:sm_cool:
radyo - Blogcu
şimdi tıklayın bakalım
yok bişe
gorusuruz kızlar hoscakalın
by

demekki kadının kaşlarına odaklanmıştın koptum ya ne şirin benzetme ama :roflol::roflol::roflol:

:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…