Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildan tarkanla orhangencebay çalıyosun dimi kız...hadi chat nasıl yapılıyo

canım pko hastalrınında şeker olayı olduğı için veriyorlar şeker direnci gösteriyormuş vucut ve yumoşlar büyümoy küçük küçük kistler halinde kalıyorlar ama adet oldunmu temizleniyorlar düzenli adet olmazsan kalıyorlar glukofenide şeker direnci yapmasın vücut diye veriyorlar bitanem

hmm yok bende pko falan olsa derdi heralde
bu yumurta geliştiriyomuş sadece onu biliyom cnm
işede yarıyo onu kullanmadığım zaman geç gelişiyo kullandığıum zaman iyi büyüyolar
işin iyi tarafı birazda kilo verdiriyomuş
bana o verdirmedi ama
ben sporla verdim valla:dance:

escales alma gülüm sonra alırsın 2 ay sabret...bende almıştım hatırlıyosan zıbın takımı.....napcam onu ben şimdii.....bide bebek telsizi almıştık(((((((((((((((((((((((((

ben anlarım:1rolleyes:
güle güle giysin inşallah sağlıkla hayırla doğsunda:nazar:
İNŞALLAH CANIM ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAYANAMIYORUM ÇOK TATLILAR
İYİYİZ CANIM .
ÜZMÜYO TEYZESİ ÇOK AKILLI MAŞALLAH.

SENİNDE CUMAN MÜBAREK OLSUN TATLIM .
NASILSIN KIZIMIZ NASIL .BİZ NOHUTUMLA İYİYİZ.BİZDE 9 HAZİRAN GİBİ GİDECEZ DOKTORA.YİNE BERABER GİDİCEZ SENLE.

selam canım.
nasılsın

canımmmmmmm tebrik ederim.
ne güzel yaa çok sevindim .bu mübarek günde böyle güzel habeler almak çok sevindirici.allah herkese nasip etsin inşallah.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım adet gününü en az 3 yada 4 gün geçsin öle yap test.

canım hamile oldun diye bizi bırakıp gitme .gel arada yanımıza.unutma bizi.

çekmezmiyiz tatlım .sen mutlu haberi verirsin inşallah mendillerimiz hazır hatta nohutum halay başı olacak teyzesi.

hoşgeldin sünnetçi teyze.
nasılsın neler yapıyosun .ösledik seni.ŞenizŞenizŞeniz
CANIM ŞÜKÜR BEN İYİYİM BİR TEK BELDEN YANA SIKINTIM VAR TOPRAĞIM SENİNDE AĞRI YAPIYORMUYDU ANLAMADIM GİTTİ GİDİNCE SORCAM DOKTORA ZATEN NORMALMİ DİYE ALLAHA ŞÜKÜR BAŞKADA ŞUAN AŞIRI BİR SIKINTIM YOK NOHUTUMUZ NASIL BAKALIM TEZYOŞU YER ONUN POPİŞİNİ :CüvCüv:

tamam escalesim burdayım sayfalar açılmıyo diye çıkyım dedim anam yoksa niye gidem

hmm yok bende pko falan olsa derdi heralde
bu yumurta geliştiriyomuş sadece onu biliyom cnm
işede yarıyo onu kullanmadığım zaman geç gelişiyo kullandığıum zaman iyi büyüyolar
işin iyi tarafı birazda kilo verdiriyomuş
bana o verdirmedi ama
ben sporla verdim valla:dance:
BENDE KULLANDIM CANIM AMA BANADA KİLO VERDİRMEDİ VALLAHİ BAZISINA ÇOK VERDİRİYORMUŞ BEN REJİM YAPTIM HALENDE YAPIYORUM KIZLAR BU ARADA 1 HAFTADA 1,200 gr KİLO VERDİMM ÇOK MUTLUYUM ÇOKKK

escales alma gülüm sonra alırsın 2 ay sabret...bende almıştım hatırlıyosan zıbın takımı.....napcam onu ben şimdii.....bide bebek telsizi almıştık(((((((((((((((((((((((((

cnm sen onları sakla ama zor biyere kaldır
2 ay sonra birlikte hamiş kalacaz biz o zaman lazım olacak sana yine

haklısında durmaıyorum işte sen benim aldıklarımı görsen daha bebişe hamile kalmadan bir sürü şey aldım aklına ne geliyorsa bazen bende diyorum sonrada allah hayırlısını versin be gülüm olmazsa bile bir dahakisine olur diyorum işte ama dediğin gibi durayım ben biraz hele kalp atışını falan duyayım dimi

İNŞALLAH CANIM ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAYANAMIYORUM ÇOK TATLILAR
fazla abartma cnm 7 aylık olana kadar ufak tefek şeylerle hevesini al 7. aya girin hayırlşısıyla herşeyini alırsınız
BENDE KULLANDIM CANIM AMA BANADA KİLO VERDİRMEDİ VALLAHİ BAZISINA ÇOK VERDİRİYORMUŞ BEN REJİM YAPTIM HALENDE YAPIYORUM KIZLAR BU ARADA 1 HAFTADA 1,200 gr KİLO VERDİMM ÇOK MUTLUYUM ÇOKKK

yuppiiiiii darısı bana cnm yaa bende senin takıldığın zayıflama topiğine takılıyım :teytey:

canım senin hamilelik nasıl gidiyor bebiş nasıl her şey yolundadır inşallah:dance:
ŞÜKÜR ŞUAN İÇİN SIKINTIM YOK AMA SONRASI NASIL OLUR BİLMİYORUM ARADA PIT PIT KARNIMDA DAMAR SEYİRMESİ GİBİ ŞEY HİSSEDİYORUM SONRA GEÇİYOR
tamam escalesim burdayım sayfalar açılmıyo diye çıkyım dedim anam yoksa niye gidem
HE HE SEVİNDİM BUNA BACIM DUR SENİ BİR ÖPEYİM Şeniz

X