Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yazdım kıs şimdilik bunlar var aklımda ama daha çok vukuatım var hiç akıllı durmuyom ben
ağlama cnm normal bu hislerin arada bende öyle oluyorumda hormon dengesizliğimizden oluyo
anaaam hiç sorma kadın hocalarla hep bu yüzden papaz olurdum ben zorla uzattırırlardı
yaa hiç ummadığın adamlar nerelere geliyo
kıs salak olaydı istediğin gibi yönetirdin sırnaşık şey

bebek eşyası aldın demii:jeyyar:

amin cnm hep birlikte gülelim inşallahkaydirigubbakcemile5
sırnaşık şey
HE VALLA NERDEN ANLADIN ANACIM HEEEE
:roflol::roflol::roflol:allah iyiliğini versin emiiikaydirigubbakcemile3

h.g. canım ya benim sayfalar baya geç açıldı baya geride kaldım galiba yaaaaaÇok üzgünüm çoook
VALLA HİÇ DEME GİTSİN CANIM
escales cnm ne aldın bebişe bişey aldın demi kıs hadi söyle
2 TANE ÇITÇITLI BADİ BİDE ALT ÜST TAKIM ALDIM GECE GİYİNMESİ İÇİN VALLA DAYANAMADIM ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAYANAMIYORUMDA VALLA

bende bekarım bigün işten çıktım minübüse bindim bi sonraki durakta 10 kadar sporcu bindi münübüse mevsim yaz bende gıcık öksürük olmuum ayıp olmasın diye en kibar halimle öhö öhö öhö öksürüyorum sonra tam öksürütken araba kasise girdi ben öööööööööööööööööööğğööööööö diye bi ses çıkardım sormayın gitsin şöför bile arkaya dönüp baktı

bide bankadan geliyorum kafam çok karışık içimden müsit yerde dururmusunuz mu müsait yerde inebilirmiyim arasında karar VERECEKKEN DURAĞA GELİYOZ B VE BEN BAĞIRIYORUM MÜSAİT YERDE DURURMUŞUUUMMM TABİ İPT:roflol:AL OLDUM GÜLMEKTEN :roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bigün eşim maç izliyordu evde türkiyeyle yabancı takımın..türkiye 0 yabancı1
bende kaçkaç dedim 1-0 yeniliyoruz dedi..baktım tv ye türkiye 0 yabancı 1
aaa ne yenilmesi ya hiç gol yememişiz işte 0 dedim....
eşimde bi afalladı bi kaç saniye düşündü öylemi oluyodu ya falan dedi..sonra hemen toparladı ulen benide şaşırttın ne kadınsın hee allah allahh falan dedi...ay beni bi gülme tuttu anam bi saaat güldüm cıvıttım hepten...eşimde ayy sende falla kafadan eksiklik var diyo)))))

bikeresindede bursaya leman sam gelmiş..geçen sene..eşim diyo ki bana leman sam gelmiş..bende aynen...neye zam gelmiş??????????naniknaniknaniknanik
KIZ VARYA ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN SENİN :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ayy asıl bi bomba varki hala aklıma geldikçe gülesim geliyorr....
biz nişan alışverişine falan çıkıyoruz geçen sene geçen antalyadan gelen arkadaşımda bizimle...eşimin yeni yeni akrabalarıyla tanışıyor..bşde eşimin enbüyük teyzesi var çokkk iyi çok tatlı bir kadın ..yaşlı biraz çok güleç bi insan..bembeyazda kaşları var....
arkadaşım diyo ki eşime (arabada gidiyoruz)))ayy çok tatlıydı ya teyzen bayıldım falan diyor..bende kaptırdım kendimi ayy evet ya çok tatalı ben çok seviyorum bide negüzel yüzü var dimi hep gülüyor akbaba gibi dedim..
birkaç saniye sessizlik oldu arkadaşımda ay nilüfer daha güzel bi kuşa benzetemedinmi dedi ama biz kopmaya başladık)))))eşimde he yaa yuh diyo)))))))))))bizi bi aldı gülme arabada gidemiyoruz durduk çatlıcaz artık...hala hatırladıkça bi saat güleriz...)))))))))))))
VALLA SÜPER BİR BENZETME OLMUŞ KIZ NERDEN GELDİ AKLINA :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
gorusuruz kızlar hoscakalın
GÜLE GÜLE TATLIM
ayyy nilüü kız rezil oldummm senin yüzünden b,okyunca bir kahkaha kopardım çokta sesli gülerim ben resepsiyonist arkadaş soruyor ne yapıyorsun tek başına delirdinmi sen diyee allahım seni hep güldürsün
HİÇ DEME GİTSİN BENİDE PATRON ARADI AÇTIM TELİ KAHKAHA BASTIM ADAMA TUTAMADIM KENDİMİ VALLA :roflol::roflol::roflol::roflol:
escaes kız sesin çıkmıyoor
ANAM KIZLARIN YAZDIĞINI OKUYORUM KIRILDSIM GÜLMEKTEN :roflol::roflol::roflol:

bigün eşim maç izliyordu evde türkiyeyle yabancı takımın..türkiye 0 yabancı1
bende kaçkaç dedim 1-0 yeniliyoruz dedi..baktım tv ye türkiye 0 yabancı 1
aaa ne yenilmesi ya hiç gol yememişiz işte 0 dedim....
eşimde bi afalladı bi kaç saniye düşündü öylemi oluyodu ya falan dedi..sonra hemen toparladı ulen benide şaşırttın ne kadınsın hee allah allahh falan dedi...ay beni bi gülme tuttu anam bi saaat güldüm cıvıttım hepten...eşimde ayy sende falla kafadan eksiklik var diyo)))))

bikeresindede bursaya leman sam gelmiş..geçen sene..eşim diyo ki bana leman sam gelmiş..bende aynen...neye zam gelmiş??????????naniknaniknaniknanik
nilüferciğim ne alemsin valla..:roflol: :roflol: :roflol: benimde öyle safinazlığım çoktur sorma..eşim bana arada safinaz der:)laelaelaelaelae

yok cnm pko
sadece arada over kistleri oluşuyo onlarda iyi huylu kendiliğinden geçiyo
7 cm yi geçmedi henüz 10 cm olsa ameliyat eder dr

tüüüüü sinir oldum kötükedihüso:dilcikar::tomato::kızgın:

bende pko yok cnm pkolularmı kullanıyo glukofeni
dr bana oluşan yumoşların büyümesi için verdi
canım pko hastalrınında şeker olayı olduğı için veriyorlar şeker direnci gösteriyormuş vucut ve yumoşlar büyümoy küçük küçük kistler halinde kalıyorlar ama adet oldunmu temizleniyorlar düzenli adet olmazsan kalıyorlar glukofenide şeker direnci yapmasın vücut diye veriyorlar bitanem

slm kızlarrrr naberrrrrrrkaydirigubbakcemile5
hoşgeldin cnmŞeniz
kızlar beni
m doktoırum 17.5 ken iğneleri kesti çatlatıcıyı o gece vurmuştum zaten sadece biri 17.5 tu diğerleri 15 falandı sizinki nasıl yaptı

bende 1 yumurta oluşmuştu geçen ayki 18 cm idi
dr bana çatlatma iğnesi vermedi
bu doktorum hiç vermiyo zaten kızımda bunda tedavi görerken oldu

iyi büyümüş gün aşırı birlikte olun diyo tamam

beryalcim senin ufaklık nasıl üzmüyor annesini dimi
İYİYİZ CANIM .
ÜZMÜYO TEYZESİ ÇOK AKILLI MAŞALLAH.
günaydın kızlar nasılsınız...

Cumanız Mübarek dualarınız kabul olsun...göbişleriniz bebişlerle dolsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

iki gündür giremedim gelişmeler var mı? bugünde fazla kalamıycam.
SENİNDE CUMAN MÜBAREK OLSUN TATLIM .
NASILSIN KIZIMIZ NASIL .BİZ NOHUTUMLA İYİYİZ.BİZDE 9 HAZİRAN GİBİ GİDECEZ DOKTORA.YİNE BERABER GİDİCEZ SENLE.
selam canım.
nasılsın

:teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:günaydın canlarım hakçacıgım hamilesin galibaa sewincim 2 ye katlandı sıkı durun kızlar bende bugün test yaptım sonuç pozitif yarın doktora gidicegim darısı isteyen herkesin başına rabbim hepinize en kısa zamanda nasip eder inş.
canımmmmmmm tebrik ederim.
ne güzel yaa çok sevindim .bu mübarek günde böyle güzel habeler almak çok sevindirici.allah herkese nasip etsin inşallah.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Benİmde bugÜn olmam lazım ama bİ belİrtİ yok hadİ hayırlsıı bakalım
canım adet gününü en az 3 yada 4 gün geçsin öle yap test.
söylersen çook sevinirim canım been fazlea giremiyorum malum iş yerindeyim çook teşekkür ederim canımm allah hepinizden razı olsun kötü zamanlarımda hep yanımdaydınız sizlerii çook sewiyoruum kızlarrhihoyyythihoyyythihoyyyt
canım hamile oldun diye bizi bırakıp gitme .gel arada yanımıza.unutma bizi.
kızlarrr acaba banada halay çekekecekmiisniz :teytey:
çekmezmiyiz tatlım .sen mutlu haberi verirsin inşallah mendillerimiz hazır hatta nohutum halay başı olacak teyzesi.
slm kızlar bende geldim alkisalkisalkis

hoşgeldin sünnetçi teyze.
nasılsın neler yapıyosun .ösledik seni.ŞenizŞenizŞeniz

vildan bende açıldı bu sayfan..ama ben ses duyamıyorum hoporlör yok ya bende o yönden...beni arkadaşın yap kız..

HE VALLA NERDEN ANLADIN ANACIM HEEEE

VALLA HİÇ DEME GİTSİN CANIM
2 TANE ÇITÇITLI BADİ BİDE ALT ÜST TAKIM ALDIM GECE GİYİNMESİ İÇİN VALLA DAYANAMADIM ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAYANAMIYORUMDA VALLA

ben anlarım:1rolleyes:
güle güle giysin inşallah sağlıkla hayırla doğsunda:nazar:

X