Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende salagım yaaaaaaa

öksürüğün kibarcası :roflol::roflol::roflol:

ııyım canlarım hoŞbuldum
yenı gelen arkadaŞlar hoŞgeldınzı gıdenler gÜlegÜleee

ayyy koptum yeminederim)))))))))))))))heheheheh)))))))))))süperrr

muhahahahahaha performans:roflol::roflol::roflol: allah kıs ben olsam gülmekten daha konuşamazdımsırnaşık şeysırnaşık şey

radyom çalıyo ordan ben dinliyom siz bişey duymuyomusunuz
yoksa yayın yapamıyommu yaaa
pek beceriksiz bi dj mişim bende yaffkaydirigubbakcemile3

olsun kızz onuda yakında başarırrsın yff senin elinden ne kurtuldiki şimdiye kadar:jeyyar::jeyyar:

benimde çook bombolarım var ama hangi birini anlatayım...ünüversitede arkadaşlarım bombacı nilü diyorlardı)))))))))))) çok sık tekrarlarım salaklıklarımı gülmektende yerlere yatarız yaa yinede iyi oluyo )))

KIZ ÖYLE DEŞıLDE HANı ÖHÖ ÖHÖ DıYOM DıKKAT ÇEKMESıN DıYE UTANIYOM ACCIK GICIK ÖKSÜRÜK BıDE :tomato:

vildoş ben işyerindeyim ya o yönden hoporlörü açamıyorum şuan..evde bakarım ...

maşallah aşağısı dolmuş ama konuşan çok az ya niie böle kızlar

bigün eşim maç izliyordu evde türkiyeyle yabancı takımın..türkiye 0 yabancı1
bende kaçkaç dedim 1-0 yeniliyoruz dedi..baktım tv ye türkiye 0 yabancı 1
aaa ne yenilmesi ya hiç gol yememişiz işte 0 dedim....
eşimde bi afalladı bi kaç saniye düşündü öylemi oluyodu ya falan dedi..sonra hemen toparladı ulen benide şaşırttın ne kadınsın hee allah allahh falan dedi...ay beni bi gülme tuttu anam bi saaat güldüm cıvıttım hepten...eşimde ayy sende falla kafadan eksiklik var diyo)))))

bikeresindede bursaya leman sam gelmiş..geçen sene..eşim diyo ki bana leman sam gelmiş..bende aynen...neye zam gelmiş??????????naniknaniknaniknanik

bombacı mülayimsırnaşık şeysırnaşık şey
vildoş ben işyerindeyim ya o yönden hoporlörü açamıyorum şuan..evde bakarım ...

ok cnm akşama kocik yayın yapar kendi radyosundan kaydirigubbakcemile

diğer kızlar şimdi siz hiçbişey duymuyomusunuz yaaaa saç baş yolan smiley:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…