Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

İklİmtuana hoŞgeeldİİİİİnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

hb güzelimmmm yaa hepimizin sorunu aynı oofff allahım bize yardım ett nnooolluurrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ben da 2 ay olmadigi icin deniyeli bisi bilmiyorum sorunum varmi diye haziranin 20 dogru adet olursam hamile degilssem ozaman doktora bi kontrole gidicem hic simdiye kadar kadin doktoruna gitmemistim

kızlar 2 sene sÜreklı tedavı oldum aŞılamaya gelene kadar bır sÜrÜ ıla Çkullandım bır tek klomen dıye bıŞıyı ılk defa sızden duyuyorum..nedır bır aÇıklarmısınız merak ettım.. Nerede ve ne zaman kullanılıyor???

kızlar 2 sene sÜreklİ tedavİ oldum aŞılamaya gelene kadar bİr sÜrÜ İla Çkullandım bİr tek klomen dİye bİŞİyİ İlk defa sİzden duyuyorum..nedİr bİr aÇıklarmısınız merak ettİm.. Nerede ve ne zaman kullanılıyor???

canım klomen yumurtlaman olsun da büyüsün diye kullanılıyo istenilen büyüklüğe gelincede çatlatma iğnesi vuruluyo

AYY ŞU AŞILAMA DENEN TEDAVİ ŞEKLİ NASIL UYGULANIYO,NASIL YAPILIYO SIKMAZSAM SENİ Bİ ANLATIR MISIN BANA?ÇOK MERAK EDİYORUM DA..HERALDE BENİM DE SONUM AŞILAMA OLCAK ÇÜNKÜÜÜ:eek:klava:..[ canım zor bişey diiil jinekolojik muayaene gibi ....öncesinde yumurtalar büyütüldü..12. gün de aşılama yapıldı...hepimiz buna alıştık artık ..rabbim daha zorluklarla karşılaştırmasın hep bunun için dua ediyorummm.

kaçma kız allahın emriyle git hadi cnm hoşçakal[/QUOTE]:1hug::1hug:

kociş sıkıldı ...belli etmiyo ama ...neyse haydi allah rahatlık versin..

yok cnm esimde bi sorun ne olcak biz gecen ay biraz bilgisiz dik biz adetin bitisinde birse denedigimizin 2 haftasinda yine denedik oysa oyle dilmis simdi ogrendik bakalim bu ay ne olcak olmasa bi kontrole gidicem bende

bende 2 yıllık evliyim ve yaklaşık 1 senedir olmuyor malesef..
Milyon tane dr a gittim ancak şu anda gittiğim dr pko olduğunu söyledi..bir kez klomen içtim yumurta falan oluşmadı..2 ay ara verdik..bir kez daha içtim 1 tanecik yumurtam 19 mm oldu aşımı oldum bu sefer de eşim rahatsızlandı birlikte olamadık..yine 1 ay ara verdik,dr bu ilaç her ay içilmemeli dedi..bu ay içtim,yarın istanbula dr a gidicem bakalım büyümüş bi yumurta falan var mı?varsa iğne olcam inşallah bu sefer eşimin tepesinden inmicem ama..iğneyi olduktan sonra kaç gün süreyle birlikte olacağımı bilmiyorum ama..bilen var mı acaba aranızda?
benimde geçen ay ilk defa klımen içtim. benimde hiç yumurtam olmadı. bu ay tekrar denicez. Allah yardımcımız olsun.

AYY ŞU AŞILAMA DENEN TEDAVİ ŞEKLİ NASIL UYGULANIYO,NASIL YAPILIYO SIKMAZSAM SENİ Bİ ANLATIR MISIN BANA?ÇOK MERAK EDİYORUM DA..HERALDE BENİM DE SONUM AŞILAMA OLCAK ÇÜNKÜÜÜ:eek:klava:..[ canım zor bişey diiil jinekolojik muayaene gibi ....öncesinde yumurtalar büyütüldü..12. gün de aşılama yapıldı...hepimiz buna alıştık artık ..rabbim daha zorluklarla karşılaştırmasın hep bunun için dua ediyorummm.

AMİN CANIM İNŞALLAH. DUALARIM SİZLERLE..ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN..

bi arkadaş aşılmayı sormuş sanırım bende aşılamayla hamile kaldım sorularınız olursa seve seve caveplarım...

X