Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Pislikler ne demeye doğurursunuz bilmemki.Açız dersiniz ama yapıcağınız pislikten de geri durmuyolar baksanıza.Allahım ıslah etsin olmuyolarsa kahretsin böylelerini.[/QUOTE]

valla dogru söylüyo aclıktan ölüyoz diyolar uckurlarınıda tutamıyolar tövbe tövbe bi sürü insan var cocugunu ne zorluklarla büyütüyo kimseye muhtac olmadan alınların teriyle evlere temizlege gidip fıstık kırıp alınlarını teriyle kazanan bi sürü insan illa baskasını koynuna girmek lazım para kazanmak i,çin terbiyesiz insan tas pişirir yine bakar o cocuklara namusuyla sinir oluyorum böyle insanlara

kızlar adetime 5 gün var kasıklarım ilk defa bu kadar sert ve acıyo sanki adet olacak gibiyim akıntımda var bu ay yine bebiş yok sanırım

bebis02, beryal+, hlymms+, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, osmaniye80+, pancuben+, RELAX, selra+, sevda_2073, süpriz_mucize
banada veriiiin misafirim gelecek giremiyom diye replerinizden mahrum etmeyiiiiinnnnn:dance:

kız maşallah evine gelen misafirlerin sayısı yokkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

1 çatlama iğnesi vurulduktan sonra ikinci aşama nedir doktora gidicem merak ediyorum lütfen benimle tecrübelerinizi parlaşın..mirmirmirmir

vildancım hg görüsemiyoruz nasılsın adet oldunmu yine
adetim bugün yarın bitecek cnm ikinci klomene başladık hayırlısıyla inşallah
sen neler yapıyon canımŞeniz
kız maşallah evine gelen misafirlerin sayısı yokkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
he ya valla öyle iflahım söküldü
ama gelsinler misafir evin bereketi -tatlicadiarzu-
ya kızlar beni duyan yok musenağlama

cnm ben fransız kaldım konuya yoksa cevap verirdim
geçmişi okuyacak hiç vaktım yok cnm

öyle tabi cnm misafir berekettir ama yorucuda olurr

ayyy yengem geldi beni çağırıyo gel pazara gidelim diye ben gidiyim yalnız gitmesin hadi öpüyom sizleri kendinize iyi bakın beni özleyin anacımm

ne sormustun sen canım a.s.

ben geçen ay klomenle çatlama iğnesi kullandım ilk kez ama dün regl oldumsenağlamayarın doktora tekrar gidicem acaba bir sonraki aşama ne ve benden rahim filmi istemedi çok merak ediyorum.allah herkezin gönlüne göre verir inş.

1 çatlama iğnesi vurulduktan sonra ikinci aşama nedir doktora gidicem merak ediyorum lütfen benimle tecrübelerinizi parlaşın..mirmirmirmir

canım ben çatlatma iğnesinden sonra progestan kullanıyodum 10 gün hamile değilsem bikaçgün içinde adet oluyodum.2.veya 3, adet günümde tekrar yumurta takibine başlayıp ilaçmı iğnemi artık sen nasıl tedavi görüyosun bilemiyorum aynı şekil sil baştan başlıyon.

hg kankimm aa eşime sordum o buluşma işini hayır dedi eşlerde gelcek yan masada otururlar dedimm bakarız ne zamanmış falan dedii

hoşbulduk kankiii ben soramadım daha dün kardeşimin doğumgünüydü bugün sorucam inş:) iyi bak ozaman öyle yapabiliriz heuehu eşler yan masada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…