Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba kızlar günaydınlar
selam canım hoşgeldin
ayy ne guzel gobekte buyumustur ne guzel benımkı daha cok az bellı belırsız oda dısarıdan hıcbellı degıl
evet canım benim baya büyüdü göbeğim dur bak resmimi yükleyim profilime bakarsın .
gobeğim ne zaman cıkacak dıye sabırsızlıkla beklıyorum
çıkacak 4 aylıktan sonra birdn fırlıyo.
merhaba kızlarrr
merhaba canım nerelerdesin görüşemez olduk.
bebis02, beryal+, hlymms+, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, osmaniye80+, pancuben+, RELAX, selra+, sevda_2073, süpriz_mucize
banada veriiiin misafirim gelecek giremiyom diye replerinizden mahrum etmeyiiiiinnnnn:dance:
etmeyiz canikom ama ben dün vermiştim bugün veremiyorum sana.
ya kızlar beni duyan yok musenağlama

ben şimdi gördüm kuşum nasılsın

kızlar bende çıkıyorum belki tekrar giremiyebilirm eşime yemek yapıcam çünkü akşama düzceye gidicem annemlere babam alcak bu akşam.Gidersem 3-5 gün falan olmam buralarda kendinize iyi bakın umarım döndüğümde güzel güzel haberler duyarım.

güle gülee sende iyi bak kendine inşallah cnm

tekrar selam bende bugn bi giriyrum bi çıkıyorum ha oturup yazmak kısmet olmadı gamyoncuiremsu

kızlar profilime resimlerimi ekledim pazar günü izmirde çekildim .nohutum da göbişimden el sallıyo size.

kızlar merhaba ben geldim..naslsınız ..3-4 gündür internette problem vardı..özledim sizleri..güzel haberler var mı bu arada..

ben geldim yineeee ya net bi koptu gelmek bilmedi şimdide gidiyo gidiyo geliyo...

eeee neler oldu özet gececek biri varmı?:1rolleyes:yerimsenibenCADIARZUfisfisfis

kızlar merhaba ben geldim..naslsınız ..3-4 gündür internette problem vardı..özledim sizleri..güzel haberler var mı bu arada..

hosgeldiiiin.... ben dün üye olduum yani biri hamileydi selin özcandı galiba ama adını tam ahatırlamıyorum

YİNE BENNN MEYDANI BOŞ BIRAKMAMAK İÇİN Bİ UĞRADIM SİZİ SEVİYOM CANALRIMMM :1hug:

BAK BAK BAK KıMSE KALMAMIŞ Bı BEN VARIM TOPıKTE HEM KıMSEDE REP VERMEMıŞ BEN ıŞıMı BıTıRıNCE GÖSTERıRıM SıZE klava: :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…