Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayyyyyyyy bebiş02 cok tesekkür ederim senin repinle özel üye oldum tesekkür edrim arkadaslar hepinizi cok seviyom

CANLARIMM...BENDE YEMEĞE ÇIKIYORUM....ıNŞ. GELDıĞıMDE ÇOK SAYFA ATLAMIŞ OLMAZ...OKUMAK BıRAZ ZAMAN ALIYOR....:eek::eek:

yaaa evlenmeden öncede bu kadının yediği haltlar varmış adam kadına falan bakmıyomuş kadının dedigine göre bu kadında 1 paket sigara ve 20 milyon para için onun bununla yatıyomus bu cocukcagız zaten sokakta orada borda cöpten yemek yiyerek büyüyomus ana baba ilgilenmiyo diye yine bu kadın komsusunda sevgilisiyle ilişkiye girerken cocuk görmüş 6 yasındaymış baskalarına anlatır diye korkutmak için döverken cocuk kafasını carpıp ölüyo bu pisliklerde cocugu bugday tarlasına atıyola cocuk bi kemikleri kalmıs ayyyyyyyyyyy vicdansız bunlar insan olamaz yaaaaa[/QUOTE]

Pislikler ne demeye doğurursunuz bilmemki.Açız dersiniz ama yapıcağınız pislikten de geri durmuyolar baksanıza.Allahım ıslah etsin olmuyolarsa kahretsin böylelerini.

ıltercakır cnm konusmak gerekıyomus zaten cıcekler bende konusurum bazen bendede 11 aylık var bıde aını bılmedığım bı cıcek ama cok guzel yenı dıktım onu tutunsun dıye gozune bakıyorum ebegomecı de vardı ama kısın kaybettım onları

bende kalamadım 2. ayım tedavi göreli inşallah olur bu ay beklemek çok zor :KK43:
hoş geldin canım aramıza hayırlısı olsun inşallah hamile kalırsın canım

merhaba kızlarrr
merhaba hoş geldin nasılsın canım

CANLARIMM...BENDE YEMEĞE ÇIKIYORUM....İNŞ. GELDİĞİMDE ÇOK SAYFA ATLAMIŞ OLMAZ...OKUMAK BİRAZ ZAMAN ALIYOR....:eek::eek:
güle güle canım ama sayfalar baya gidecek gibi çok kalabalığız bilmiyorum artık görürşüz sonra kendine iyi bak :a015:

merhaba kızlar günaydınlar

bende kalamadım 2. ayım tedavi göreli inşallah olur bu ay beklemek çok zor :KK43:

merhaba kızlarrr
hooooooooooooooooosssgeeeeeeeeeeeeeeeeldiniz kııııııııııııııııızzzzllaaaaaaar
hayırlı olsun özel üyeliğimn canımm sende özel üye oldun artıkkkkk:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ay canımsaol seninkide hayırlı osun

ıltercakır cnm konusmak gerekıyomus zaten cıcekler bende konusurum bazen bendede 11 aylık var bıde aını bılmedığım bı cıcek ama cok guzel yenı dıktım onu tutunsun dıye gozune bakıyorum ebegomecı de vardı ama kısın kaybettım onları
evet canım konuşmak gerekiyor kışında bakması çok zor oluyor hemen soğuk vuruyor
ay canımsaol seninkide hayırlı osun
saol canımmmm

bebis02, beryal+, hlymms+, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, osmaniye80+, pancuben+, RELAX, selra+, sevda_2073, süpriz_mucize
banada veriiiin misafirim gelecek giremiyom diye replerinizden mahrum etmeyiiiiinnnnn:dance:

kızlar verebildiklerime verdim anacım 20 yi tamamlayayım dönerim tekrar beni replemenize gerek yok sadece dua edin de bebişim olsun

X