Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

C.TESı BELLı OLACAKMIŞ NıLÜFERıN DURUMU AMA BUGÜN KENDıSıNıN MORALı PEK ıı DEĞıLDı...

AMıN..CNM..AMıN...BEN ıZLEMEDıM AMA ANNEM BıRAZ ANLATTI...NE CANıLER VAR RABBıM ISLAH ETSıN GERÇEKTEN...[/QUOTE]

yaaa evlenmeden öncede bu kadının yediği haltlar varmış adam kadına falan bakmıyomuş kadının dedigine göre bu kadında 1 paket sigara ve 20 milyon para için onun bununla yatıyomus bu cocukcagız zaten sokakta orada borda cöpten yemek yiyerek büyüyomus ana baba ilgilenmiyo diye yine bu kadın komsusunda sevgilisiyle ilişkiye girerken cocuk görmüş 6 yasındaymış baskalarına anlatır diye korkutmak için döverken cocuk kafasını carpıp ölüyo bu pisliklerde cocugu bugday tarlasına atıyola cocuk bi kemikleri kalmıs ayyyyyyyyyyy vicdansız bunlar insan olamaz yaaaaa

Son düzenleyen: Moderatör:
hosgeldın ıklımcım
ben beslemıyorum hıra hem cok tehlıkelı

tada şimdi çok sasırıcaksın
benim evimde 5 kedi var 2 yetişkin 3 bebek...dogdukları andan itibaren hepsi benimle asılar tam sadece mama yiyorlar ve kumunu degiştirirken eldiven kullanıyorumve hiç dısarı çıkmadılar şimdiiii....

tam 3 yıldır toksoplazma testlerimi yaptırıyorum ve tertemizim doktorum onların hamilelikte yanımdaolmasının çok iyi olabilecegini söyledi...içinizi rahatlatın kızlar...

çıtostan ne haber kızlar onun hamılelıgı nasıl gıdıyo bılenınız varmı

çitosum iyi canım .benimle aynı zamanda o da 20 haftalık olduk bu hafta 5 ayımız bitiyo hayırlısıyla .6 aya giricez bakalım .onun bebeği de erkek.büyüyolar keratalar.

iyiyim canım bildiğin gibi işte sizde iyisiniz inş

slm cnm hoşgeldin..Bende beslemiyorum canım ama çiçekleri çok seviyorum çiçek bakıyorum ben...kaydirigubbakcemile3

slm hb cnm çiçek bende severim balkonda var bi tane annnem hediye etmişti ama sulamayı unutmusum kurudu:çok üzgünüm:

bıde arda benım tam gobek delıgım cok acıyo dokunamıyorum ama 5 10 dk sonra gecıyo o neden oluyo acaba sızde oluyomu

bende olmadı ama dr lar bu evrede olan hareket ve ağrılar için bağırsaklardan dolayı diyolar .Benim midemde kramp şeklinde bi sancı gelmişti sadece bi gece ama ölüyorum sandım ecel terleri döktük hemen dr. umuzu aradık bağırsak dedi devam ederse gelin dedi ama o gece annem bizdeydi sıcak şekerli su yaptı o beni iyileştirdi sanırım yoksa acile yollanmıştık biz..

çitosum iyi canım .benimle aynı zamanda o da 20 haftalık olduk bu hafta 5 ayımız bitiyo hayırlısıyla .6 aya giricez bakalım .onun bebeği de erkek.büyüyolar keratalar.

ayy ne guzel gobekte buyumustur ne guzel benımkı daha cok az bellı belırsız oda dısarıdan hıcbellı degıl

vallahi canım ben yinede beslemezdim benim 11 yaşında kuşum var evde onu bile veririm annemlere ki bensiz duramaz eve gitimi tepemde duruyor hep hiç gitmez üstümden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…