Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

geçmiş oku oku bitmiyor canım
kız ne ağlıyorsun ağlama mutlu ol ne güzel kardeşinin mezuniyetini kutluyacaksınız
amin canım inşallah birgün bizde bebişlerimizi kucağımıza alırız
canım ben seni repliyemiyorum 24 saat sonra kuşuma.s.

canım sağol bugün çok mutluyum allah kimsenin mutluluğunu bozmasın inşallah rep içinde önemli değil canım senin canın sağolsun

hayırlı olsun canım darısı evlilik törenine insaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaah

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canım benim sağol

vildan demek 70 kilo oldun ....vay be afferin canım...bende hemen rejime gireceğim operasyondan sonra..kilolar hediye kaldı zaten azdı kilom üzerine eklendi 3-4 kilo tam oldu...hemen rejime hemen...hamile kalırsam sonra yine uçuşa geçmiyeyeim....formda anne olmak istiyorum ilerde...
aynı şeyleri bende dedim kendime hadi bakalım şimdi rejim zamanı dedim kürtajdan sonra başladım bakalım ne olacak hazır yasakta varken ne yapacaksam yapim rahat rahat delikafaduldenbizim yasak temmuzda bitiyor doktorun sana ne kadar süre veriyor ama üzülme zaman çok çabuk geçiyor bak benim 2 ay bitti bir ay kaldı asker gibi gün sayıyorumkaydirigubbakcemile3

ESCALES HOŞGELDİN CNM....

belenay, ESCALES, hlymms, iklimtuana, nilüfer79, osmaniye80, rozalin, sevda_2073, yeb2004 KIZLAR BİŞİ SORUCAM...CİVANPERÇEMİNİ İÇİYORUM 12 GÜNDÜR..HALA ADET OLAMADIM...SİNİRLERİM ALT ÜST OLDU BUGÜN...GELDİLER YİNE MENAPOZLULAR GİBİ............
canım seni çok iyi anlıyorum allah yardımcın lsun bide hayıt tohumunu denesen çok iyi geliyora.s.

kızlar ben bu sogan suyunda ve bana faydalarında anlatmak istiyorum ben faydasını 7 gün kullandım ve 7 gün içinde bile faydasını gördüm benden ilk dört gün kahve rengi akıntı geldi daha sonra ayıptır söylemesi sürekli beyaz akıntım kasıntı ve yanma vardı onların hiç biri kalmadı önce allahın izniyle sonrada sogan suyu şifa niyetine hamile kalırım rabbim banada o müjdeyi vermeyi nasip eder

amin cnm..amin.... Inş. Tez zamanda rabbim tohumlarınızı tuttursun...beklemek çok sıkıcı bazen insan zorlanıyor ben 2 yıldır bekliyorum. Ne adet olabiliyorum nede hamile kalabiliyorum...2 yıl dile kolay..yapmadığım denemediğim şey kalmadı...ama nafile..napim herşey allah'tan vardır bir hikmet deyip kendimi yatıştırıyorum...

ESCALES HOŞGELDİN CNM....

belenay, ESCALES, hlymms, iklimtuana, nilüfer79, osmaniye80, rozalin, sevda_2073, yeb2004 KIZLAR BİŞİ SORUCAM...CİVANPERÇEMİNİ İÇİYORUM 12 GÜNDÜR..HALA ADET OLAMADIM...SİNİRLERİM ALT ÜST OLDU BUGÜN...GELDİLER YİNE MENAPOZLULAR GİBİ............
hoşbulduk canım benim allah kolaylık versin canım benim senin durumunda zor valla :ecrin_bebek:

ay canım ne gördün hayırdır inşallah
cnm annem 4. kattan düşüyodu kafası taşa geliyodu ölüyodu
kızkardeşimde başka bişeyden öldü
çok ağladım kıyamadım o ölmedi dedim mezarı eşilmiş gömdürmedim
kız kardeşim gözlerini açtı ama ölü gibi bakıyodu
herkes o öldü gömdür diyo ben hayır yaşıyo diyorum sarılıyorum kıyamam ben ona gömdürmem diye ağlıyodum hayır olsun inşallahsenağlama
sağol canım allah herşeyin hayırlısını nasibnetsin..okadar sevinipte bu şoku yaşamak çok sarsıyor insanı ama allahtan güçlü bi yapım var duygularımı çabuk kontrol edebiliyorum çok şükür bunada.....
doktorda dedi ki ilk hamileliklerde daha çok yaşanır bu tip olaylar yüzde seksenmiş....yani korkma bidahaki hamileliklerinde oran bukadar yüksek değil diyor...ama 2.de ve 3.de yine yaşanırsa artık genetik araştırma yapılıyormuşşş....kromozomlar falan yani..
canım inşallah bu görüp göreceğin son şey olur
ikinci bebişin sana sağlıkla tutunur
güçlü bi yapın olmasına çok sevindim cnm
bende çok güçlüyüm
kendi kendimi teselli ederim elden başka ne gelir
sen iyi ol canım başka bişey istemeyiz biz:1hug:
bak işte ayrı kalma bizlerden en az haftada 3 gününü buraya ayır kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
haftada 7 gün yemeklerden önce ve sonra aç tok farketmez dedi doktorum-tatlicadiarzu-
vildan hallisna arkadaşımız sayıyı tamamlamış ayy çok sevindim tamamladığına
hmm iyi sevindim
allah hayırlısıyla bebişinide versin kucağına :1hug:
vildan demek 70 kilo oldun ....vay be afferin canım...bende hemen rejime gireceğim operasyondan sonra..kilolar hediye kaldı zaten azdı kilom üzerine eklendi 3-4 kilo tam oldu...hemen rejime hemen...hamile kalırsam sonra yine uçuşa geçmiyeyeim....formda anne olmak istiyorum ilerde...
evet cnm bende göbek kalmadı şu an incecik hissediyorum kendimi
daha çok incelmedim ama psikolojik olarak yani
6 aylık hamile karnı gibiydi göbeğim
herkeş bana hamilemisin diye soruyodu ciddi ciddi çok bozuluyodum
o bebek değil göbek di,yodum:dilcikar:
vildancim nasil verdin kilolari canim ne hareketi yapiyorsun bizimle paylasirsan sevinirim.bende diyetteyimde bir turlu istedigim kiloya ulasamiyorum belki yardimi dokunur.

cnm spor yapıyorum eliptik bisiklete biniyorum 1 ay oldu tam
bu son 1 haftada az yemeye başlayınca hemen etki etti
hem spor hem diyet yani:dance:
birazda can sıkıntısı üzüntü yaşadım geçen hafta 2 gün ağzıma lokma koymadım onunda etkisi var tabiişutarafagitti

kızlar aramızda 1 çatlama iğnesinden sonra hamiş kalamayıp doktora giden var mı ben yarın doktora gidicem beni nasıl gönlendireceğini merak ediyorum.tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevirim.allah tez zamanda kucağımıza almayı nasip eder inş.

Beci, belenay+, ESCALES+, hira64, hlymms+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, nilüfer79+, osmaniye80+, princess of rain, rozalin+, sevda_2073, yeb2004+

kızlar bişey eksik yine markete gidiyom
zaten fazla yazamıyodum
neyse işlerimi bitiriyim hazırlanıyım komşular gelene kadar otururum başına byy byyyyy

vildan seni unutmadım kız şimdi sitem etcen gene ama yok sen benim canımsın unuturmuyum allah korusun senin gazabından korkarım kız:roflol:canım benim iyiki varsınŞeniz

amin cnm..amin.... Inş. Tez zamanda rabbim tohumlarınızı tuttursun...beklemek çok sıkıcı bazen insan zorlanıyor ben 2 yıldır bekliyorum. Ne adet olabiliyorum nede hamile kalabiliyorum...2 yıl dile kolay..yapmadığım denemediğim şey kalmadı...ama nafile..napim herşey allah'tan vardır bir hikmet deyip kendimi yatıştırıyorum...

hayırlısı olsun canım yaaaaa bu sogan suyu adeti düzenliyomus sende dene bakalım faydasını görecekmisin bakalım

slm kızlar nasılsınız
nilüfercim hayırdır ne hamile kalması geçmişi okuyamadım bi aksilikmi oldu

evet kuzum bebeğim yok kesede boş gebelikmiş..bu cumnartesi son kez bakılacak ama yok yanii..kürtaj olacakmışım...öyle işte...

sagolun kızlar ben zaten bugunlerde cok üsüyorumevler serın olıyo dısarısı sıcakta aksamları elektrıklı sobayı falan yakıyorum yanıı o kadar

escales kız allah razı olsun senden....sağol canım sağol...diyorum ya bazı arkadaşların hakkını ödeyemem ben helal edin canlarım...sizi seviyorum...

X