Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

neslihan165 ben hamileymişim hala inanamıyorum canım ya hiç umudum yoktu süpriz yani :)

CNM BENDE BAKTIM...VALLA HAMİŞSİN.AYY ÇOK GÜSELL HABER ....SABAH SABAHH ..AYY ÇOK SÜPER DUYGULANDIM...KIZLARR HAYDİ HALAYA....:teytey::teytey::teytey::sm_cool:

iyiyim canım bildiğin gibi aslında idare ediyorum..sen nasılsın tatlım???
nilüfercim dr bugünmü gitcen canım

yok hayatım cumartesi günü gideceğim ..12 de...

GÜNAYDIN...KIZLAR....YENİ GİREBİLDİM..
.BİŞİ KAÇIRDIM MI....KİM HAMİLE..??? OHOHOHOH....alkisalkisalkis
günaydın hg şekerim

iklimtuana tşk ederim hala şişkınım inanamıyorum :))
doğrudur canm benim yaa

hoş bulduk canım nasılsın bakayımmm

bekle canım birazdaha allahım inşallah seninde hamile haberlerini alırda halay çekeriz kuşum benim

aman iyi olsunda kız belki hamişsindir gitmediğin iyi olmuş
bekliyim cnm tamam

kızlaaaaaaaaaaaaar sellllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ne haber
slm hg canım

kızlar bu ne bi mutfağa gidiyim dedim yetişemiyorum sizee

iyiyim canım bildiğin gibi aslında idare ediyorum..sen nasılsın tatlım???

yok hayatım cumartesi günü gideceğim ..12 de...
iyiyim bitanem aklım sende kaldı hep ya nasıl olayım dün akşam allahım kabul etsin hepimiz için dua ettim yasin okudum ama en çokta senin için bitanem allahım inşallah dualarımız görür canım yaaa

evet yaaa bende çok mutluyum allahıma şükürler olsun eğer hamileysem allah herkeze nasip etsin kızlar gelçekten sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı oldu göğüslerimi elleyemiyorum ve hala kasıklarımda ağrı var bugünde ilk defa belimde ağrı başladı öyle değişik birşey olmadı günüm geçti bu sabah ta test yaptırdım gelçekten beklemiyordum tuvalette bile tek çizgiyi gördüm baktım 2.çizgiçıktı :))))

canlarım patron geldi çıkıyoerum beni repsiz bırakmayın anacım öpüyorum hepinizi fırsat bulunca girerim

iyiyiz canım sen nasılsın .
ne güzel bak korunmana gerek yok inşallah yakın zamanda meleğin gelir sana .
benıde umut lıstesıne ekleyın
ekledim tatlım .
beryalcim nasılsın tatlım nohutun nasıl ösledim sizi yaf
iyiyiz canım bende seni çok ösledim nohutum öpüyo Şeniz

Günaydın kızlar benim koca hala kararsız ya ben ne yapacam bu hamile kalma konusu bilnmiyorum artık hevesim bile kalmadı yaaa

günaydın arkadaşlar benim pc de arıza vardı iki gündür yotum nasılsınız

beryal+, citos2903+, dezy+, iltercakir, siyahinci1 günaydın canlarr

günaydın kızlar .bu arada aylacım hayırlı haberlerini bekliyoruzz

angel34, bebinna, Beci, beryal+, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, nilüfer79+, Nuray77, SELIN_OZCAN günaydın kızlarhihoyyyt

siyahinci1 benim profilime gir orda albümler var tıkla görürsün ayyy hala inanamyorum arkadaşlar teşekkür ederim tebrikleriniz için inanın daha kimseye söylemedim ilk sizinle paylaştım sevgiler
canım bence sen hamilesin ama çabuk git hemen kan testi de yaptır tam emin ol.
günaydıınnn kızlarrrr nasılsınız bakalım
günaydın canım dişin nasıl oldu .iyimisin
beryal beni de ekle o listeye
ekliyorum tatlım .aramıza hoşgeldin
selin kesin ham,lesin gçzünaydın..tebrikler.....
çok net çıkmışş...

günaydın canlarım..
nilüşüm canım nasılsın .
iklimtuana tşk ederim hala şişkınım inanamıyorum :))

canım hemen git kan testi yaptır .vee bende listeyi değiştireyim hemen seni hamile tarafına alayım ..bu arada son adet tarihinin ilk günü ne ?

angel34, Beci, beryal+, hlymms, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, nilüfer79, Nuray77, SELIN_OZCAN, vildangel kızlar hepinize hosbulduk alıntı yapınca karısıyoda vilda ne haber canım

amin canım inşallah hepimizin dualarını alah kabul etsinde bizimde kucaklarımız boş kalmasın
amiinnn kusum

kızlar ben çıkıyorum yine görüşürüz hepinizi öptüm
hoşçakal cnm yine gell

herkezin tebrikleri için teşekkür ederim allah olmayanlara versin
aminnn cnm allah sana sağlıklı bi evlat versin

angel34, bebinna, Beci, beryal+, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, nilüfer79+, Nuray77, SELIN_OZCAN günaydın kızlarhihoyyyt
hoşgeldin şekerimmm

gunaydın kızlar
günaydınhoşgeldinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…