Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşgeldin iltercakır
hoş bulduk canım nasılsın bakayımmm
günaydın hayatıımm heyecen var ve bugün test yaptırmam gerek ama yaptırmak istemiyorumm haftaya belki offf

canım hayırlı olsun tebrik ederim seni çok mutlusundur şimdi ne güzell
bekle canım birazdaha allahım inşallah seninde hamile haberlerini alırda halay çekeriz kuşum benim

gitmedim yaa sabah iyidi yarına bıraktım:)))))
aman iyi olsunda kız belki hamişsindir gitmediğin iyi olmuş

ay yada koşma sakin sakin gittt ay yeni bi noktamız geldi escalesinki virgül oldu artık büyüdü teyzelerii :dance::dance::dance:

çalışıyorum kızlar iş çıkışı yaptırırım artık
selincim hayırlı olsun tekrardan allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben senin yerinde olsam çoktan izin alıp gitmiştim hastaneye -tatlicadiarzu-
canım birde nekadardır istiyorsun bir rahatsızlık felan varmıydı canım merak ettim de

kızlar benim de yarın hasta olmam lazım ama geçen ay gecikti bu ay napayım bilmiiyorum ama ümidim yok sanki çatlatm iğnesi olunca hamiş olcam gibime geliyo

iklimtuana tşk ederim hala şişkınım inanamıyorum :))

hayırlı olsun canım gözün aydıın haydiiii halaaaaaaaaaaaaaaaaayaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlar benim de yarın hasta olmam lazım ama geçen ay gecikti bu ay napayım bilmiiyorum ama ümidim yok sanki çatlatm iğnesi olunca hamiş olcam gibime geliyo
canım beni yanlış anlama ama çatlatma iynesinede çok umut bağlama hayırlısını dile olmaz felan çok üzülürsün inşallah iyneye felan fırsat kalmazda bu ay hamiş haberini alırız bellimi olur tatlımmm

X