Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ne hakkı birtanem senin bebişin sağ sağlim olsunda ben daha çok dua ederim yüce rabbime

canım benim..allah sanada nasibetsin bitanem...sağlıklı sıhatli ama hayırlısıysa olsun....

hiçkimseye bu sevincin ardını üzüntüye çevirmesin rabbim....
sizleri tanımayı çok isterdim....şöyle bi buluşma yapsak ne muhteşem olur ....ama çok uzuklarda olanlar var...bursaya gelen yokmu hiççç yaa..

cnm benım yaa bende sızlerı ozluyorum aklım sızde merak edıyorum hepınızı ne guzel yenı arkadaslarımızda katılmıs aramıza cok guzel bebısımde bende cok ıyız cok sukur

canım hamilelik nasıl gidiyo kac aylık oldu:CüvCüv:

guzel gıdıyo cnm ınternette heaplıyorum 12. haftanın ıcınde gosterıyo benım hesabıma gored e 11. haftanın ıcınde hangısı doğru kafam karısıyo

iyiyim canım benim sen nasılsın nohut nasıl akıllı bebişimiz teyzesi yerrrr onu

sevdacım hakkında hayırlısı olsun stres yapma kardeşim iyi düşün iyi olsun :1hug:

ya bugün regl oldum çok moralim bozuldu yarın doktor yine gidicem acaba ne söyliyicek aramızda ilk kez çatlama iğnesi olup hamile kalamayan varmı?bundan sonraki süreç ne olucek acaba senağlama

beeeeeenceeeeeeeeeeeeeeeeeeee senin kızın olacak sana kac aylık diye sorarken kız oldugu gecti içimden

izmirdeki doğum fiyatları nasılmış tatlım????
nasıl rahat doğum yapacaksan orayı tercih et tabi...ee izmirde devamlı seni takip eden doktor olmayacak doğumunda nasıl olacak???marmaristeki doktorun doğum yaptıramayacak ozaman...

günaydın tatlı kuşum nasılsın karpuz çekirdeği nasıl iyi demi bitanemm
amin canım amin
bende sizleri tanımayı çok isterdim gerçekten bukadar güzel arkadaşlarım olduğuna inanmıyorum ilk defa kendimi bukadar mutlu hissediyorum sabah akşam eşime sizi anlatıyorum oda gülüyor bana

angel34, Beci, beryal+, hlymms, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, nilüfer79, Nuray77, SELIN_OZCAN, vildangel kızlar hepinize hosbulduk alıntı yapınca karısıyoda vildan ne haber canım
günaydın cnm iyilik ne olsun gördüğüm rüyanın etkisindeyim sadece çok korkunçtu
hoşgeldin şekerimmm
hoşbuldum cnm Şeniz
hepiniz nasılsınız kızlar
saol canım biz iyiyiz sen nasılsın bebiş nasıl
hosbulduk ıklım kızlar benı unutmus yaaa
hee aşkolsun unutulurmusun sen cnm azmı zaman geçirdik seninle burda :1hug:
hoş geldin vildancım nasılsın canım bu gün nereye gidiyorsun kız gezmeye söyle bakem
bugün komşularım bana oturmaya geliyolar cnm malesef öğleden sonra yokum
canım nasılsın .
günaydın .bugünde misafirin varmış .kolay gelsin sana .ama unutma bizi sakın tamammı.öpüyoruz nohutumla.Şeniz

iyiyim cnm saol
canişim sizi unutmak mümkünmü
mutfakla oda arasında koşturmaktan incecik oldum size bakacam diyekaydirigubbakcemile3
heee bu arada kızlar yaptığım sporun faydasını gördüm 74 ten 70 e düştüm sonundaaaa:lepi::teytey:

beeeeeenceeeeeeeeeeeeeeeeeeee senin kızın olacak sana kac aylık diye sorarken kız oldugu gecti içimden

hayırlısı bakalım saglıklı olsunda kızda erkekte dıyen cok oldu ben kırmızı etten tıksındın yıyemıyorum o yuzden kız dıyolar ama bılmem artık

gunaydin kizlar nasilsiniz ben regl oldum dun hamilelik hayali dustu suya yine senağlamaben size birsey sormak istiyorum eger icinizden bilenler varsa beni aydinlata bilirmi?adetim bittikten sonra benden akinti geliyor bu normal biliyorum genc kizlende gelirdi ama acaip kokuyor ya ozellikle adetten sonra ve adete yakin donemde cinsel iliski sirasinda bile koku yapiyor jinekolojiye gittim hic birseyin yok diyorlar kackere simer testi yaptirdim temiz cikti doktorlarmi anlamiyor yoksa ben mi kuruntu yapiyorum ama gercekten cok pis kokuyor ya afedersiniz olu balik gibi sasirdim ne yapcagimi senağlamaya birde yumurtalama donemindede hafif kanamam oluyor bu normalmi sizce ve yakinda rahim filmi cektircem herhangi bir sorunum cikarsa bu filmde belli olur degilmi kizlar.

angel34, Beci, beryal+, hlymms, iklimtuana+, iltercakir+, mercanayse+, neslihan165, nilüfer79, Nuray77, SELIN_OZCAN, vildangel kızlar hepinize hosbulduk alıntı yapınca karısıyoda vilda ne haber canım
yerim seni.
evet canım hamilelerimiz çoğaldı ne güzel dimi.allah herkese yaşatsın inşallah.
ben iyiyim nohutumda çok iyi kıpırdanınıp duruyo karnımda .ben burdayım dyo sana.
benimde 5 ayım bitti .bu hafta 6 aya giricez inşallah.20 haftalığız şu an.büyüyos teyzesi.
selam canım .nasılsın bebişimiz nasıl.teyzesi yer o noktayı.
evet canım selın-ozcan hamile halaya takıl :teytey::teytey::teytey::teytey:
iyiyim canım benim sen nasılsın nohut nasıl akıllı bebişimiz teyzesi yerrrr onu

iyiyiz canım .nohutum ne yapsın oynuyo karnımda .şimdi mama yiycez karnı acıktı teyzesi.
ye sen bunu ısır hatta.poposunu

sagol vıldancım bende bebişte ıyız sen nasılsın dersıne çalısıyosun demııı

nılüfer cnm nasılsın kotu bı durum mu var yoksa

evt canım malesef bebeğimi göremiyoruz...senağlama
ama artık okadar üzülmüyorum herşey allahtan..allah beterinden korusun neyapayım.....
gerçekten çok zor bidurum ama güçlü olmam lazım....hayatta herşeyle karşılaşabiliyoruz...bu cumartesi artık son kez bakılacak ama varsada gelişmesi çok zormuş...

niloşum sen nasılsın canım benim kız toprağım nohutun nasıl canım benim valla görüşemiyoruz canım benim hangi hastaneyi düşünüyorsun toprağım izmirde

ya bugün regl oldum çok moralim bozuldu yarın doktor yine gidicem acaba ne söyliyicek aramızda ilk kez çatlama iğnesi olup hamile kalamayan varmı?bundan sonraki süreç ne olucek acaba senağlama

canım benim sağlık olsun insallah bidahaki sefere olur inşallah:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…