Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selin kesin ham,lesin gçzünaydın..tebrikler.....
çok net çıkmışş...

beryal+, citos2903+, dezy+, iltercakir, siyahinci1 günaydın canlarr
günaydın canım nasılsın bakalım

arkadaşlar günaydın sabah gebelik testi yaptırdım fotoları albümlerime ekledim bakarmısınız ben anlamadım birşey sabah eczacı hamilesiniz dedi inanamadım cevap bekliyorum
günayudın canım bencede kesin hamilesin du halay başı olayım ben :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: sabah sabah ne güzel bir haber yaaa ayy çok sevindim senin adına
günaydın canlarım..
günaydın nilü dün göremedim seni hiç nasılsın tatlım

siyahinci1 benim profilime gir orda albümler var tıkla görürsün ayyy hala inanamyorum arkadaşlar teşekkür ederim tebrikleriniz için inanın daha kimseye söylemedim ilk sizinle paylaştım sevgiler

günaydın hayatıımm heyecen var ve bugün test yaptırmam gerek ama yaptırmak istemiyorumm haftaya belki offf

siyahinci1 benim profilime gir orda albümler var tıkla görürsün ayyy hala inanamyorum arkadaşlar teşekkür ederim tebrikleriniz için inanın daha kimseye söylemedim ilk sizinle paylaştım sevgiler

canım hayırlı olsun tebrik ederim seni çok mutlusundur şimdi ne güzell

mercanyaşe ay ne bileyim sabah test yaptırdım 2 çizgi çıktı eczaneye koştum hemen hamilesiniz dedi şaşkınım o anda ağladım sevinçten albüme ekledim test fotosunu bide sen baksana

ben baktım hayatım bencede hamişsin kız ne duruyon koş bi sağlık ocağına kan testide yaptırr aayyy heyecanlandım nezmandır istiyodun ayyyy çok mutlu oldum yaaaaaa

GÜNAYDIN...KIZLAR....YENı GıREBıLDıM..
.BıŞı KAÇIRDIM MI....KıM HAMıLE..??? OHOHOHOH....alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…