Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Bende 7 aydır bekliyorum. Geçen kontrole gittim doktor alttan baktı ve Rahim agzı ve içinde kuvvetli iltihap varmış hormon değerlerim normal. 2 Tane fitil verdi adetten sonra kullanacam hatta şuan adetim.

Rahim iltihabı çokmu tehlikeli arkadaşlar

çitos benim bel ve sırt ağrım var felaket iş yzpınca oluyo normalmi sendede oluyomu...

sanalem dilnur rufeyda serra siz hangi hastaneye gidiyonuz

canım ben zübeydehanımda sühendan benderli ye gittim 3 ay kadar düzenli olarak kasımda da doruk tıpta hsg çekildim kasımdan beri gitmiyorum dokora beklemedeyiz şimdi bakalım bu arada
mantar enfeksiyonu arada bir tekrarlıyor onun için gitmeyi düşünüyorum
şimdilik doktor araştırmasındayım haziran gibi gitmeyi düşünüyorum bakalım inşallah gerek kalmaz hamiş olur da giderim

canım ben zübeydehanımda sühendan benderli ye gittim 3 ay kadar düzenli olarak kasımda da doruk tıpta hsg çekildim kasımdan beri gitmiyorum dokora beklemedeyiz şimdi bakalım bu arada
şimdilik doktor araştırmasındayım haziran gibi gitmeyi düşünüyorum bakalım inşallah gerek kalmaz hamiş olur da giderim

insaallah cnm ama dusunurse baharda nagihan hnm vr ben ona gidiyom tavsiye edrim iyi davraniyo tecrubelide

bugun yenı bırsey daha ogrendım dr ıstersen asılama yaparız yada yapmamız gereken bır test daha var onu denerız ıstersen dedı sımdı pek yapılmıyomus ama bır kac hastası o test sonucu tevı olup hamış kalmış vajen akıntısı testı ılıskıde esının spermı ıyı olsa bıle senın sıvın onları ulasmadan öldürüyomus o sıvıyı ılıskıden sonra alıp spermı öldürüp öldürmedıgıne bakıyomus belkı asılamaya gerek kalmaz dıyo bu testı ılk defa duydum hıc bır sorun yok bende tek o kaldı bakılmadık ondada bısey cıkmazsa ben napıcam sebebı olmadan cocugum olmazsa

ayy bende butun kizlari bahara topluyom belki bigun karsilasiriz he ne dersiniz kizlar

Canım doruk tıptan memnun kaldın mı eşim orda lazer burun eti yaktırdı ama hiç işe yaramadı:sm_confused:

Canım doruk tıptan memnun kaldın mı eşim orda lazer burun eti yaktırdı ama hiç işe yaramadı:sm_confused:

sağaaaa diyom benim canım inegöl istedi yapta gönder iki saat oldu isteyeli :mymeka:
eccik benimle ilgilen :eek:klava:vildoş beni sana emanet etti :mymeka:

X