Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben bugünde adet olmadım bakalım pko yüzündenmi bebek yüzündenmi yoksa adetimmi gec gelecek beklemdeyim anlayacagınız

ben geldim ama cabuk cikacam yemek yiyecez gecmisi okuyamicam of cok uzun adet oldum yine ya 2 gun gecmisti oldu iste yine bu ayda yok melegim yoksenağlama

kıslarr yeni adet görenler bi önerim var size dr um psikolojik olarak bebek istediğimi çok düşündüğüm için 10 günlük bir gecikme olduğunu söyledi ben düşünmüycem yada düşünmemeye çalışıcam bakalım nolcek

eski bir türk filmi izliyorum şimdi tanışttılar evlendiler ve kız hemencik hamile kaldı.anacım normal hayattada var bunlardan şıp diye hamiş olurlar. kıskanıyor muyum hayır herkesin kaderi ayrı işte. dışarı çıktığımda hayıt otunu alacaktım unutum geldim kendimi niye unutmuyorsam bir yerlerde.

saolun kızlar hos gördük sizde hosgeldiniz kayra canım aynısı bendede oldu bana aynısını dr hayırlısı olsun bende farlutal kullanmıstım

ah kayracim uzulmicez napalim zamanini beklicez gelicekler umadigimiz bi anda goruceksin naber nasilsiniz kızlar

kıslarr yeni adet görenler bi önerim var size dr um psikolojik olarak bebek istediğimi çok düşündüğüm için 10 günlük bir gecikme olduğunu söyledi ben düşünmüycem yada düşünmemeye çalışıcam bakalım nolcek

en doğrusu bu zaten düşünmemek zor çokkkk zor biliyorum.

eski bir türk filmi izliyorum şimdi tanışttılar evlendiler ve kız hemencik hamile kaldı.anacım normal hayattada var bunlardan şıp diye hamiş olurlar. kıskanıyor muyum hayır herkesin kaderi ayrı işte. dışarı çıktığımda hayıt otunu alacaktım unutum geldim kendimi niye unutmuyorsam bir yerlerde.

hehe :roflol: :roflol: merak etme kuzum bende öyle düşünüyorum geçen akşam bizde kocamla film izledik kadın hemen ertesi gün mide bulantısı baş dönmesi bayıldı hastanete götürdüler dr bey tebrik ederim baba oluyorsunuz dedi kötükedihüso çok sinir bozucu

benim yakin arkadasim sip diye kaliyor hamile ardi ardina 3 bebesi oldu bazen imreniyorum bazende yazik kizcagaz kendine bile vakit ayiramiyor

iyi akşamlar kızlar

hoş geldin cnm

saolun kızlar hos gördük sizde hosgeldiniz kayra canım aynısı bendede oldu bana aynısını dr hayırlısı olsun bende farlutal kullanmıstım
bana dün farlutal kullan dedi bugün hastalandım ama kendiliğinden olmam iyioldu içim rahat en azından
ah kayracim uzulmicez napalim zamanini beklicez gelicekler umadigimiz bi anda goruceksin naber nasilsiniz kızlar

yok kuzum ne üzüleyim ahdım vardı topikta halay çekicem demiştim birasdan çekicem katılın bana

kızlar bu aksam pek aktif degiliz aksam yorgunlugumu?

sorma cnm uyuşuk bugün herkes

X