Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ıltercim geldim.
kızlar nilüfere nolmuş kesemi görünmemiş geçmişte kısa bi bahsi geçmiş okudum ama ayrıntılar ne inşallah bi aksilik olmamıştır. Dualarımız nilüferle

kızlar aranızda tv seyreden varmı benim zayıflama topiğindeki arkadaşlar söyledi sanırım kanal d de müge anlımı ne onun programı varmış çoçuklarını öldürmüşlermi ne yaa ayy çok kötü oldum onu seyrediyorlarmış çokta merak ettim burdada tv yokk

ayyyy valla temizlikten bende nefret ediyom allahtan evi tasıdıkta ben temizliği öyle yapmıs oldum yoksa nefret ederim yemizlik yapmaktan
aranızda müge anlıyı izleyen varmı

bana oturmak haram
ben doğarken alnıma yazılmış kaderim benim sürtmek
bunun hikayesi bile var

ben doğmuşum annem plesentamı ve göbek kordonumu bizim apartmanın karşısındaki boş arsaya gömmüş
arkasını dönüp eve gelirken bi bakmış bikaçtane köpek toprağı eşmiş afiyetle yiyolar
ben hiç kucağa çıkmamışım hep sürünerek yürüyerek dolanmışım
hiç oturmayıp hep gezip koştuğum için annem bana der "senin göbeğini köpekler yedi sende it ayağı yemiş gibi geziyon hiç durmuyon "der
aynen öyle hayatım

aa ne tuhaf bi duygu ondan mı hareketlisin acaba :1shok:

merhaba kizlar benide araniza alirmisiniz lutfen bende hamile kalmak istiyorum ya bu agustosta 3 yillik evli olucam ve gecen sene temmuzdan beri bebek yapmakla mesguluz ama olmuyo iste hipotiroid hastasiyim cok kilolu degilim hormonlarim normal calisiyor esimde bir sorun yok bakildi yani bendede ama ben yakinda rahim filmi cektircem cok korkuyorum bakalim ne olacak nasil olcak ayrica dun adet gunumdu adet olmadim henuz bakalim insallah olmamda hamile olurum insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin.

slm şekerler nasılsınız bakem bugün benim karnım sabahları bir şey yemediğim zaman midem bulanmaya başladı kızlar illa bir şey yemem lazım anam dün canım ailemde biri erik yiyordu benim halimi görseniz dolabı kırcaktım nerdeyse dolapta meğersem tabağın içine koymuşum bir yemem var ve ben hayatta eriği sevmem ulen bu bebek neler yapıyor bana
canım benim günaydın .dur daha neler yapacak o minik nokta sana .
ben vejeteryanım inanmazsın canın çekmesin 1 haftadır hersabah sucuklu tost yiyorum ne yapim canım sucuk istiyo .herkes şaşıyo bana.et yemem hiç ne tavuk ne balık ama canım sucuk çekti .yiyom bende ne yapim .
afiyet olsun canım :teytey:

selam canım günaydın kacarsın arada yayerimseniben
sağol teyzoş.öpüldün .
bak ben kaçamak yazıyorumda bunlar bana cevap veriyomu :eek:klava:

tamam tamam anladım kimse beni sevmiyoooo senağlamasenağlamasenağlama
ağlama nohutun ballı teyzesi.
ama biz kahvaltı yapıyoduk görmedik seni.özür dilerizz.a.s.
günaydın herkese nasılsınız
günaydın canikom .nohutum sana sabah öpücüğü yolluyoŞeniz
merhaba kızlar ben geldim a.s.
merhaba hoşgeldin tatlım nasılsın .
nasılsınız kızlar yoğun bir iş günü daha yaşıyorum stres bastı adetimde bitmedi 10 günü geçti kürtajdan sonra düzensizleşti inşllah düzene girer bugün soğan suyuna başlıyayım bakalım inşallah düzelir işlerde bir yandan barut fıçısı gibi oldum size bakayımda stres atayım dedim yokmu hamiş olan bizi sevindirecek:)))canım halay çekmek istiyor belki stres atarım ama hamiş kutlaması yapmamız lazım halay çekmek için hadi kızlar çalışın çalışın boş duranı Allah'ta kulda sevmezmiş:)))

kolay gelsin canım.
adetin düzene girsin de hadi sende tembellik yapma çalışmalara başla.
nohutum kardeş istiyoooooo delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bana oturmak haram
ben doğarken alnıma yazılmış kaderim benim sürtmek
bunun hikayesi bile var

ben doğmuşum annem plesentamı ve göbek kordonumu bizim apartmanın karşısındaki boş arsaya gömmüş
arkasını dönüp eve gelirken bi bakmış bikaçtane köpek toprağı eşmiş afiyetle yiyolar
ben hiç kucağa çıkmamışım hep sürünerek yürüyerek dolanmışım
hiç oturmayıp hep gezip koştuğum için annem bana der "senin göbeğini köpekler yedi sende it ayağı yemiş gibi geziyon hiç durmuyon "der
aynen öyle hayatım
vallahi doğru söylüyorlar ozaman canım ben seni tanıdığımdan beri hep hareket halindesin ama iyidir canım boş ver oturma daha sağlıklı olursun allah nazarlardan saklasın canım benim

mercanayşe elif ve ilterçakır rep verenlerin karınları bebeişle dolsun
saol canım güzel duan için

merhaba kizlar benide araniza alirmisiniz lutfen bende hamile kalmak istiyorum ya bu agustosta 3 yillik evli olucam ve gecen sene temmuzdan beri bebek yapmakla mesguluz ama olmuyo iste hipotiroid hastasiyim cok kilolu degilim hormonlarim normal calisiyor esimde bir sorun yok bakildi yani bendede ama ben yakinda rahim filmi cektircem cok korkuyorum bakalim ne olacak nasil olcak ayrica dun adet gunumdu adet olmadim henuz bakalim insallah olmamda hamile olurum insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin.

hoşgeldin canım ne demek buyur gel aramıza .
hatta seni umut listemizede eklim şans getirir inşallah sana daa.s.

slm kızlar ben yumurta takibindeydim iki yumurtam olgunlaşmıştı biri 18 mm biri 3 cm olmuş doktor o gün çatlatma iğnesi vurdurdu 3 cm yumurta olur mu ben şaşırdım o kadar büyür mü

tamam canım ama dur ben sana da çekeyim inşallah yakın zamanda bebişin halayınıda çekeriz canım benim :teytey::teytey::teytey::teytey:alkisalkisalkisalkisalkisalkis
oh ne güzel öyle benim göğüsler 3 beden şişiyo nerdeyse bide yiyecekler aşırı duyarlılık sen rahat geçiriyodun demek
evet canım ama benim geç geliyordu hemde bayağa bir geç geliyordu
bu sefer kararlıyım evraklarımı bitirmeden bakmıcam sayfaya ama kapatmıcamda :eek:
inşallah bacım bende aynı kararı veriyorum ama yapamıyor geri dönüyorum kaydirigubbakcemile3

merhaba hoş geldin aramıza canım beryalım senide keler şimdi listeye inşallah hamilesindri canım hiç birşeyden korkma unutmayınki kortuğunuz şeyler başınıza gelir
günaydın canikom .nohutum sana sabah öpücüğü yolluyoŞeniz
ayy çok özledim sizi olmaz öyle bir tane öpüçükle bir sürü istiyorum
ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

inşallah hamilesindir değilsen bile en kısa zamanda olursun ama bir iki günlük bir aksama normaldir. bu konuyu sürekli düşününce olmuyor anladığım kadarıyla insan ister istemez strese giriyor biraz oluruna bırakmak lazım zor biliyorum:

hoşgeldin canım ne demek buyur gel aramıza .
hatta seni umut listemizede eklim şans getirir inşallah sana daa.s.

hosbulduk canim ekle hayatim ya cok memnun olurum insallah sans getiririm insallah

ya aranizda ne guzel hamile olanlarda varmis hepinizi tebrik ederim rabbim bizede yasatir insallah o duyguyusenağlama

ayyyy valla temizlikten bende nefret ediyom allahtan evi tasıdıkta ben temizliği öyle yapmıs oldum yoksa nefret ederim yemizlik yapmaktan
aranızda müge anlıyı izleyen varmı
ayy kıyamam sana bende pek semem ama ne yapalım kaderimiz bizim temizlik
kız arkadaşalr yazdı az önce zayıflama topiğinde çoçuğu öldürmüşler onu diyorsun demi bende çok merak ettim banad ayaz sonra burda tv yok

ayy kıyamam sana bende pek semem ama ne yapalım kaderimiz bizim temizlik
kız arkadaşalr yazdı az önce zayıflama topiğinde çoçuğu öldürmüşler onu diyorsun demi bende çok merak ettim banad ayaz sonra burda tv yok

kız nasıl olayı anlatın biraz:1shok:

X