Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

amanın benden başka konuşan yokkk :roflol:
kafayı sıyırdım galiba sırnaşık şey

üzülme canım bidahaki ay olur inşaalah labaratuarda eşin biraz meni vercek 1 günde alırsınız sonuçları

Spermiyoram testi için 1 hafta boyunca cinsel ilişkiye girilmemesi gerekiliyor ve labratuvarda çalışan kişiler sizi yönlendirir.Siteril bir kaba meni verecek ...daha sonra testine bakacaklar % ne kadar hareketli,% ne kadar hareketsiz sprem hücresi var ona bakacaklar...1996-2000 yılında hastanede çalışan biri olarak bizim zamanımızda öyleydi diyorum şimdi teknoloji değişti belki değişiklikler olmuştur

SAĞOL CANIM ÇOK HEYECANLIYIM YA KÖTÜ ÇIKARSA DİYE...OFFFFFFFsenağlama

amanın benden başka konuşan yokkk :roflol:
kafayı sıyırdım galiba sırnaşık şey

Aşkolsun niye sıyıracaksın arkadaşlara ve bizlere yardımcı oluyorsun. Ben çalıştığım için sayfama çık ama her an bakamıyorum müsait olduğumda bakıyorum. yalnız değilsin kardeşim

Vildan pazarki misafirlerden sonra kendine gelemiştir. Bence bugün toparlanıp yarın gelir. yada çig köfteyi fazlamı kaçırdı acaba

SAĞOL CANIM ÇOK HEYECANLIYIM YA KÖTÜ ÇIKARSA DİYE...OFFFFFFFsenağlama

Heyecanlanma ve eşinde heyecanlamasın test vereceği gün erken yatsın vücudunu ve beyni rahat olsun ki daha iyi sonuç olsun.% 5 HAREKETLİ olan spermlerde bile anne ve baba olanları biliyorum.Test sonucunu verdikten sonra 1 ay sonra ziyaretime gelip hamile olduğunu ve ellerinde pastayla gelmişlerdi...Stres yapmayın sakın..Geçmiş olsun tekrardan ..sevgiler

beryalcim igneden ne kadar sonra ogrendin hamile oldugunu ve igneden sonra bi rahatsizligin oldu mu bu ay adet olursam banada yapilacakta merak ediyorum.ayrica ucret odeniyomu

canım iğne 80 tl aldığın eczanede vuruyolar.deri altına vuruluyo koldan .iğne olunca,iğne olduğun gün ve onu takip eden 5 gün ilişkide bulunduk .doktor öyle dedi.iğne vurulunca 15 gün sonra halen adet olmadıysan idrar testi yapıyosun .hayırlısı olsun inşallah.güzel haberlerini bekliyoruz.kaydirigubbakcemile5

hg canım iyilik sen nasılsınnaniknanik

iyi diyeğmde iyi olalım çok merak edıyorum yarına doktora gıdecem eşim sperm tahlılı olacak onu merak edıyorum bıde bu ay bnm yumoslar nasıl buyuyomu?geçen ay 3 yumosum vardı bu ay nasıl acaba yıne ğiğne vereckmı acaba bı suru soru var kafamdaklava:

sagol cnm

canım hayırlısı olsun inşallaahh .moralini yüksek tut.ben inanıyorum bu ay güzel haberlerini alıcaz .öptümmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…