Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

herkese iyi akşamlar...
öğleden sonra komşularım vardı o yüzden giremedim muhabbet baya koyuymuş maaşallah.
aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg... güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

okyanuscum geçmişi okudum ama gözümden mi kaçtı bilemiyorum yazdıysanda,nasılsın?ikili test oldu mu bugün. güzel haberlerini bekliyoruz.

beryalim nasılsın?herkese yazmışsın bana yazmamışsın.nasılsın bebişin nasıl? demiştim ama;
uyutuyormuş seni bizim yeğenimiz.bol bol dinlen beryalcim kendine ve bebişine iyi bak:1hug:

yadelcim sende topiktemişsin ama görüşemedik. canım bizde seni özledik. en yakın zamanda aramıza dönmen dileğiyle...

firdevs2006

kızlar 21 gün oldu hala hastalanmadım test yaptım negatif kafayı yiyeceğim

meraba canım prolaktin hormonun da yükselmiş olabilir adeti geçiktiriyo veya hiç gelmiyo bende olmuştu da.. doktor bişeye çok üzülmüşsündür veya stres yapmışsındır demişti

Ama birde hamilelik testi yaptır kan aldırıp
eczaneden alınan testler 100%100 olmuyo cünki seni yanıltabilir

selamlar bende artık anne olmak istiyorum ama benim rahatsızlıklarım var o yüzden çok korkuyorum hem genital siğilim var hemde uçuk gerçi tedavi oluyorum şimdi ii durumdalar ama yinee korkuyoyum hamilelikte bi sorun yaşarmıyı diye aranızda bu sorunlarla hamile kalan oldumu acaba yardımcı olabilirmisiniz...allahım her isteyene sağlıklı evlatlar nasip etsin inaşallahh..

herkese günaydın. güzel ve bol hamişli bir gün diliyorum.

firdevscim livaya katılıyorum stresten olabilir,ya da prolaktin hormonundan.doktorunla görüştün mü?

vildan canım kızının doğum günü kutlu olsun nice senelere,bir ömür boyu hep birlikte mutlu olmanız dileğiyle...

kızlar neredesiniz,kimseciklr yok :uhm:bu sabah. ben çıkıyorum biraz işim var. görüşmek dileğiyle.

günaydın canım biz çok iyiyiz sen nasılsın bizim kızlar bu hafta çok meşgul sanırım kimsecikler yok:çok üzgünüm:

sağol citosum bizde iyiyiz Allaha şükür. şimdi çıkmam lazım...komşuma gidicez bugün yardıma gidiyorum. evet kızlar çok yoğun sanırım. görüşmek üzere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…