Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kızlar napıyorsunuz ya.. Offf yeni üyelik açtım iskoç gitti sanalem geldi haberiniz olsun....

ah kızlar bana bi akıl verin cok kötüyüm geçen ay ilk defa klomen kullanmaya başladım bu ay dr gitmedim tekrar devam ediyorum klomene adetin 3. günü başladım 5 gün birer tane kullanıcam aranızda kullanan varmı bi bilgi verebilirmi bana tşkr.

beryalcim igneden ne kadar sonra ogrendin hamile oldugunu ve igneden sonra bi rahatsizligin oldu mu bu ay adet olursam banada yapilacakta merak ediyorum.ayrica ucret odeniyomu

çitos bende yok buay bşey..çok üzüldüm.. Eşim çarşamba sperm tahlili yaptırcak.. Nasıl oluyor hiç bir fikrimiz yok. Inşallah kötü bşey çıkmaz.....

çitos bende yok buay bşey..çok üzüldüm.. Eşim çarşamba sperm tahlili yaptırcak.. Nasıl oluyor hiç bir fikrimiz yok. Inşallah kötü bşey çıkmaz.....
üzülme canım bidahaki ay olur inşaalah labaratuarda eşin biraz meni vercek 1 günde alırsınız sonuçları

selam kızlar ben burdayım hamile kalmak isteyenlerden biriyim bende:CüvCüv:ama malesef olmuyor benim eşimde varikosel var ve morfoloji bozukluğu rabbim hepimize tez zamanda veriri inşallah:CüvCüv:

selam kızlar ben burdayım hamile kalmak isteyenlerden biriyim bende:CüvCüv:ama malesef olmuyor benim eşimde varikosel var ve morfoloji bozukluğu rabbim hepimize tez zamanda veriri inşallah:CüvCüv:

slm canım umarım en kısa zamanda bebişine kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…