Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hg citos naber çok güldünmü filme
kocişim gitmiş çok gülmüş benide götürecek

biraz geçti sinirim üzüntüm
dertleşmek ne kadar güzel insanın tek başına kaldıramayacağı yükü sanalda olsa birileriyle paylaşmak çok rahatlatıyor insanı:teselli:

tabi canım insanın kendisini önemseyen birilerinin oldugunu bilmesi çok güzel
iyiki varsınız arkadaşlar hepinizŞeniz

Napayım bugün evdeyim kocişle-tatlicadiarzu-
Yazdıklarının çıktısını almaya gitti bende fırsattan istifade oturdum pc başınasırnaşık şey
Adetimde bitti olllleeeyyy:sm_cool:

canım adet bitiminde hamile kalma sansı da yüksekmiş duyduguma göre bence hafta sonunada gelmişken iyi degerlendir:sm_cool:

ben çok kötüyüm galiba hastayım
birgün başıma geleceğini biliyodum ama daha çok gencim:çok üzgünüm:
korkuyorum:bbo:

canım yaaa hastalanma sen...kimsecikler hastalanmasın.annecim de hastaydı kaç gündür şükür bu gün iyi.salgın var galiba.vildancım Rabbim sana ve bütün hastalara Şafi ismiyle tecelli etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin sessizim denizim allah annenede acil şifa versin

benimki biraz titizlikten oldu sürtmesem evimde otursam hiçbişeycikler olmuycak
kimsenin tuvaletine giremiyom huylanıyom idrarımı tuta tuta şimdi böbreklerim ağrıyo son 10 gündürde ayaklarım uyuşuyo ve ağrıyo canım

hb canım fena değildi
senin niye sinirin zıpladı ben olaymı kaçırdımCADIARZU

aile içi mesele canım biraz canım sıkılmıştı ama şimdi geçti anlatıyım sana özelden
özel değil kimse yanlış anlamasın sadece konu dışı onun için

canım adet bitiminde hamile kalma sansı da yüksekmiş duyduguma göre bence hafta sonunada gelmişken iyi degerlendir:sm_cool:
Öylemi diyosun canım ya ama benim nezaman yumutlağım belli değilki adetim düzensiz:1no2:
Ama kolayını buldum gün aşırı durmak yok daima çalışsırnaşık şey

canım bu konu önemli olduğu için yazıyorum,bende senin gibiydim taki amcamın kızı böbrek yetmezliğinden hastaneye yatana kadar...bir anda oldu herşey doktor idrarını tutttuğu için oldu dedi.belki bunları sen benden daha iyi biliyorsundur ama ne olur arkadaşlar idrarınızı tutmayınız:1no2: ,doktorlar diyo ki altınıza yapın ama tutmayın idrarınızı ,çok önemli ya.vallahi bende başka yerlerde wc ye asla girmiyodum ama kuzenimin o halini görünce çok korktum ya

konunun ciddiyetinin farkındayım
bende çok rahatsızlanmaya başladım eşimde kızıyodu bana hep bu yüzden
inşallah doktora gidince ciddi bir boyutla karşılaşmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…