Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

2 aydır düzensiz işte geçende geç oldum iltihap yüzünden ilaç kullandım ya ondan sonra hastalandım bilmyorum kafam çok karışık

Günaydın canım
Ya canım 15.gününde belli oluyormuki:1shok:
Şimdi ben 1şubatta adet oldum
hamileysem eğer şimdi idrar testinde belli olabilirmi ki :bbo:

canım benim aşılamamın 15.günü.bide ben kan testi yaptırdım.evdede test yaptım ikinci çizgi silik çıktı.senin adetinin geçmesi lazım aşılama değil sanırım...

2 aydır düzensiz işte geçende geç oldum iltihap yüzünden ilaç kullandım ya ondan sonra hastalandım bilmyorum kafam çok karışık

sana bizim buranın kaplıcası çok iyi gelir canım sıcak su banyo falan imkanın olsada gelsen hemde çok ucuz

Niye canını sıkıyosun canım bende senle aynı derdi paylaşıyorum ama bukadar takmıyorum
Zaten taktıkça düzen dahada bozuluyo-tatlicadiarzu-

kaplıca suyunun romatizmal hastalıklar,kemik ve kreçlenme hastalıkları,deri hastalıkları,kadın hastalıkları,böbrek ve idrar yolları rahatsızlıklarında banyo kürleri şeklinde uygulandığında yararlı olduğu bilinmektedir.tedavi özellikleri sağlık bakanlığınca tescillenmiştir

belsoğukluğu ne ya

Kadında belirtileri idrar yolu enfeksiyonu benzeri bulgular yanında daha çok iç üreme organlarda hastalık yaptığından %50 hastada hiç belirti vermeyebilir. Yine burada da beyaz-sarı renk vajinal akıntı, ağrılı idrar yapma ve adet kanamaları arasında ara kanamaları görülmesi önemli belirtiler arasındadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…