Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın tombul kuşum niye ağlıyon kız yine boşver giden gitmiş senin canın sağolsun senin sağlığından mühim değil para bak bebişinde var üzülme artık bebişte üzülür :teselli:

canım çitosum nasılsın bebişimiz nasıl kahvaltı yapıldımı klava: hımmm eferin yaptım dediğini duyar gibiyim.canım bodrum gerçekten pahalı.hep zenginler yaşıyo anasını satim herşey ateş pahası.küçük su bile 1.50 tl düşünün gerisini.damacana su 7 tl.burdan pay çıkarın .herşey pahalı yaa sanki paris ...doğumum olursa allahın izniyle izmirde annemin yanına gitcem walla.:CüvCüv::CüvCüv:

canımmmmmmmmmmm tebrik ederim.çok sevindim.allahım isteyen herkese versin bu güzel duyguyu tüm kadınlara yaşatsın :Saruboceq::Saruboceq: :lepi::lepi:

canımmmmmmmmmmm tebrik ederim.çok sevindim.allahım isteyen herkese versin bu güzel duyguyu tüm kadınlara yaşatsın :Saruboceq::Saruboceq: :lepi::lepi:

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn
inşallah......:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

herkese günaydın...ne güzel her gün bi hamile haberi alıyoruz.bende ilk buraya yazmıştım haberimi...
Rabbim inşallah bütün hamilelere ve annelere va anne olmak isteyenlere sağlık sıhhat versin...hayırlı bebeklerini kucaklarına almalarını nasip etsn inşallah.bize en kısa zamanda hayırlı haberler vermeyi nasip etsin inşallah.kızlar şu son üç günde 60 kg dan 56 kg düştm her gün daha fazla üzğlğyoru.doktorum 1-2 aya kadar hamile kalabileceğimi söyledi ama ne bileyim inanamadım..inanılmaz bi ruh hali değişikliği var üzerimde bazen unutuyorum bazende aklıma geliyo ağlamaktan içim dışıma çıkıyo,sanırım çok yeni olduğu için yaşıyorum bunları.Güzel Rabbim herkesin yardımcısı olsun...bu arada hepinizi çooooook seviyorum

canım maaşallah paris vallaha dediğin gibi. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin nerde varsa... İzmir'de düşündüğün bir hastane var mı doğum için?

herkese günaydın,,,bursa 'da oturan arkadaşlardan doktor tavsiye etmelerini rica ediyoruma.s.

bende araştırıorum hala...
ama duyduğum birkaç isim var iyi olan onları paylaşayı canım
pembe mavide jale gürler
medicalde murat bey..
acıbademde cemile hanım
jimerde gülin hanım
bi arkadaşım var sağlık sekttöründe ve medicali tavsiye etmişti murat beyi yani
nebilim çok iii diyor..ben acıbadem cemile ablayı tanıyorum çok süper bi dr.ama biliorsun acıbadem biraz kazık yanii..devam etmiyorum ona...ama durumun müsayitese cemile abla süperdirrrrrr..çokta canayakın çok tatlışş bi bayan..:icecream:

sessizdeniz canım bizde seni çok seviyoruz:1hug:
bak doktorun söylemiş sen içini ferah tut inşallah en yakın zamanda olacak hayırlısıyla. düşük sonrası benimde bir arkadaşım 2-3 ay sonra hamile kalmıştı bak doktorunda söylemiş...sen kendine dikkat et,sağlığına birşey olmasın.

canım Allah sabır versin ama tabiki herşeyde bir hayır vardır yıpratma ki kendini bebişin bir an önce gelsin çok zor yaşadıkların ama umudun var inşallah olacak tekrardan
hem düşügün bir ayagı içerde derler yani hemen tekrardan:CüvCüv: kalabiliyorsun onun için üzülme ve bebişinin en yakın zamanda gelmesini bekle canım

günaydın canım tabiiki senin için çok zor bir durum önce sevinç ardından üzüntü rabbim inşaalah en kısa zamanda tekrar yüzünü güldürsün canım:teselli:

canım maaşallah paris vallaha dediğin gibi. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin nerde varsa... İzmir'de düşündüğün bir hastane var mı doğum için?

bilmiyorum canım hiç araştırmadım daha.sen nerde yapacan doğumu allah kısmet ederse.??? bana da yardımcı olursun dimi kaydirigubbakcemile5

canım benim . çok geçmiş olsun .bir an önce sağlığına kavuş tekrar hamile kalırsın inanıyorum buna .yaşadıkların kolay değil ama sakın kendini çok yıpratma ve allaha dua et .inşallah en kısa zaman da meleğin tekrar gelip seni bulacaktır.öpüyorum kocaman sevgiler. Şeniz

bilmiyorum canım hiç araştırmadım daha.sen nerde yapacan doğumu allah kısmet ederse.??? bana da yardımcı olursun dimi kaydirigubbakcemile5

canım ben denizlide yaparım diye düşünüyorum o gün bir gelsinde bakarız kısmetsekaydirigubbakcemile5
ben 1.aşılamamı ege özel tüp bebek merkezinde yaptırmıştım Erdal bey yapmıştı çok iyi bir doktor. hatta burada eşimin bir arkadaşının eşi oraya gitti doğum için daha önceden tanıyormuş.

daisy kutlarım seni... hadi bakalım darısı başımıza inşallah :lepi:

bu ismimizin altında yazan çiçek isimleri ne demek oluyor..bende papatya yazıyodu şimdi nilüfer olmuşbenneyaptımkibenneyaptımki
kendi ismimde nilüfer pek bi uyum sağlamış ama ben o bölümü bulamadımda..sorim vdedim

günaydın tatlı kuşlar nasılsınız bakalım gününüz aydın mutlu umutlu olsun.öpüldünüz hepiniz tarafımdan ŞenizŞenizŞeniz

beryalcim arada bir girebildiğim için sana bi denk gelemedim ne zamandır... kebseyi görmüşsün.. herşey yolundaymış... çok sevindim.. hadi bakalım hep böyle yolunda gitsin ve kolay gelsin sana a.s.

canım teşekkür ederim tamam not aldım ben.o zaman gelince görüşürüz yine.öptüm. Şeniz

beryalcim arada bir girebildiğim için sana bi denk gelemedim ne zamandır... kebseyi görmüşsün.. herşey yolundaymış... çok sevindim.. hadi bakalım hep böyle yolunda gitsin ve kolay gelsin sana a.s.

sağol canım çok teşekkür ederim.sen ne zaman yapcan test hadi güzel hayırlı haberlerini bekliyorusss.evet keseyi gördük .hayırlısıyla 2 hafta sonra da kalp atışları için kontrolümüz var.rabbim izin verirse kalp atışlarını da duyarız inşallah.çok öptüm heyecanla senden gelecek haberi bekliyorusss öptümmmŞenizŞenizŞeniz

o isimler kknın sana verdiği ünvan canım profilden değiştirebilirsin a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…