Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım profil düzenlemeden gir.sayfayı aşağı indir.kişisel rütbe var oraya yaz ne yazmak istiyosan kuşummm. laelaelaelaelae

rufeyda gıııı nerdesin hiç sesin solugun cıkmadı..aldınmı dr isimlerini...senin duyduğun bildiğin veya gittiğin dr varsa yazarsan benim içinde iiiyi olurr kuşşummm

kızlar ben çıkıyorum sonra girerim belki.çok kasık ağrım var uzanayım azcık .oki doki öptüm hepinizi beni unutmayın

hakca rufeydeserra citos2903 beryal ve bana destek veren herkes...Allah sizden razı olsun,çok sağolun desteğiniz için inanın hepinizi yanımda hissettim:teselli:

hakca rufeydeserra citos2903 beryal ve bana destek veren herkes...Allah sizden razı olsun,çok sağolun desteğiniz için inanın hepinizi yanımda hissettim:teselli:

canım herzaman yanındayız,hepimiz birimiz birimiz hepimiz içinkaydirigubbakcemile5
arkadaşlar ne gün içindir.

valla bana gelen hotmailde yazılanları okudum aynen yaptım bir birinizle yazışmalar otomatik olarak bana geliyor akşam söyledim acemiyim sorularıma karşılık cvp gelmediği için çıktım yoksa kızıp küsmek falan değil ben hala olayıda anlamış değilim hoş yaa

canım profil düzenlemeden gir.sayfayı aşağı indir.kişisel rütbe var oraya yaz ne yazmak istiyosan kuşummm. laelaelaelaelae

bulamadımbiliyomusunuz kızlar...kendi profilime giriyoum hakkımda iletişim gibi şeyler var düzenleyi bulamadım..

hotmaille ne alakası var onuda anlamadım..yanii benim hotmailime hiç bişi gelmiyyiii..
burdan yazışıoz iştee-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

arkadaşlar kimse inanmıyormu yoksa benmi anlatamıyorum ben hotmail yoluyla yazışıyorum kendi yazılarımı bile göremiyorum acemiyim dedim kimse anlamdı şuan yine hotmailden yazıyorum size:bbo:

kendi aranızdaki yazışmalar bile hotmailime geliyor bunu nasıl kaldırabilirim akşamdan bu yana 50 yazışma var bende

ah canım ah sana daha geçmiş olsun diyemedim di mi böyle kopuk kopuk yazmaktan :1no2: üzülme canım.. en azından şunu biliyorsun: hamile kalabiliyorsun... şu anda rahminin yeniden toparlanması için bi zaman geçmesi lazım... 1-2 ay bana çok kısa geldi... genelde düşük/kürtaj vb sonra en az 4 ay falan koyarlar ki vücut ancak kendini toparlar.. unutmamalısın ki bir sonraki bebişin için en uygun ve sağlıklı ortamın oluşması için 1-2 ay daha beklemek bir kayıp değil yatırımdır... yaşın kaç bilmiyorum ama çok ileri yaşta olmadığını düşündüğüm için 2 ay değil de 4 ay bekleyip işini sağlama almanın senin için zamansal anlamda ciddi bir kayıp olmadığını düşünüyorum... sağlığın ve bir sonraki bebişin için gerekli altyapıyı en düzgün biçimde aceleye getirmeden oluşturman çok daha önemli... tekrar çok geçmiş olsun a.s.

canım bu sayfanın en üstünde yararlı link diye yazı var oraya gir orda profil düzenle var ordan girecen

canım yaptım yaptım..çok şükürr..daha benim bilmediğim bi sürü yer var valla hiç kurcalamıyım..
bide şu devamlı geldiğim topiğimize ulaşmanın pratik yolunu bulsam.durmadan arama yaparak geliyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…