Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın rufeydacım ben ve bebiş iyi canım geçmişi okuyayım dedim bizi kızların çenesi düşmüş yine oku oku bitmedi valla sen nasılsın canımhihoyyythihoyyyt

iyiyim cnım çok şükür
br hamiş haberi aldık dahada iyi olduk vallla:teytey::teytey::teytey:
hakcacım sen nasılsın bebişin nasıl bakalım:CüvCüv:
:ecrin_bebek::emir_bebek:gamyoncuiremsu

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
beryal kullanıcısından alıntı
canım kışın bize geliyolar .kasımda geliyolar.nisan da gidiyolar. offffff yaaaa

eminm çok zordur Allah yardımcın olsun arkadaşım

--------------------------------------------------------------------------------

evet ya çok zor oluyo sorma .bıktım ama yapcak bişey yok ne yapim .bu yılda katlanayımda seneye allah kerim ..

Alıntı:
beryal kullanıcısından alıntı
kıslarrrrrrr bende çıkıyorum.öpüldünüz hepiniz.iii akşamlar.

sana iyi akşamlar canım hoşçakal kendine dikkat et

sağol canım öptüm kocaman.

sanada günaydın tatlıbebişim ben süperim güzellik sen nasılsın bakemŞeniz

günaydın hakcacım biz çok iyiyiz teyzesi siz nasılsınız bakemŞenizŞeniz

bizde iyiyiz citos teyzesi Allaha şükür. geçmişi oku oku ancak bitirebildim...maaşallah diyelim nazar değmesin.

günaydın tatlı kuşlar nasılsınız bakalım gününüz aydın mutlu umutlu olsun.öpüldünüz hepiniz tarafımdan ŞenizŞenizŞeniz

iyiyim cnım çok şükür
br hamiş haberi aldık dahada iyi olduk vallla:teytey::teytey::teytey:
hakcacım sen nasılsın bebişin nasıl bakalım:CüvCüv:
:ecrin_bebek::emir_bebek:gamyoncuiremsu

iyiyim canım bebişte iyidir umarım:Saruboceq:
sabah kalk kahvaltı yap,eşimi gönderiyorum ve hemen pc başına geçiyorum.buradan ayrılamıyoruz çok alışmışız. aman Allah ayırmasın.
sende ne var ne yok?

annaammm oraya paramı dayanır be..daha ne tahlili testi var..ikilisi üçlüsü ultrasonlar renkli renksiz heray canumm bee bide en son doğum..
doğum ücreti nekadarmış bee 10bin vardır anasını satim...yavruşş sen nerelisin memleketinde doğur barim yazzık günnah vallaa okadar paraya...delikafaduldendelikafadulden

evet ya çok pahalı burası.ben izmirliyim.büyük ihtimal doğumu da izmirde annemin yanında yaparım burda benim gittiğim hastanede doğum 5000 tl artı gecelik yatış 1000 tl.yanında refakatçiyede 500 tl istiyolar.ben yumurtalık ameliyatımı oldum 10 milyar gitti .çok kazık burası.yaaaaa yandık walla.Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook senağlamasenağlamasenağlama

evet ya çok pahalı burası.ben izmirliyim.büyük ihtimal doğumu da izmirde annemin yanında yaparım burda benim gittiğim hastanede doğum 5000 tl artı gecelik yatış 1000 tl.yanında refakatçiyede 500 tl istiyolar.ben yumurtalık ameliyatımı oldum 10 milyar gitti .çok kazık burası.yaaaaa yandık walla.Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook senağlamasenağlamasenağlama

günaydın tombul kuşum niye ağlıyon kız yine boşver giden gitmiş senin canın sağolsun senin sağlığından mühim değil para bak bebişinde var üzülme artık bebişte üzülür :teselli:

kız sen ne diyon ay cidden yani bu ne kız iyiki orda değilmişim yani varya

arkadaşlar bugün aşılamamın tam 9.cu günü buarada 3.cü denemem kaç gün sonra öğrenirim hormonlar dün çok güzel çıktı dr artık bekliyom dio ama bi türlü gebelik yok:KK43:ne zaman yaparsam çıkar acep

aşılamanın yapıldığı günden 15 gün sonra sabah ilk idrar testi yap tatlım.o zaman çıkar.güzel haberler verirsin inşallah. kaydirigubbakcemile5

iyiyim canım bebişte iyidir umarım:Saruboceq:
sabah kalk kahvaltı yap,eşimi gönderiyorum ve hemen pc başına geçiyorum.buradan ayrılamıyoruz çok alışmışız. aman Allah ayırmasın.
sende ne var ne yok?

bende aynı bi oturuyorum pc başın saatlerce
başım agrıyor gözlerim agrıyor ama bi türlü kalkamıyorum
hele sabah çok rahatsız ediyor ama alıştık bi kere:1shok:
zaaten gözlük numaralarım yüksek :1shok:
kör olcam diye korkuyorum Allah korusun
başka birşey yk bakalım bizde başlıcaz artık çalışmalara
preseed diye bi ürün varmış kullanan :CüvCüv: kalıyormuş
denemeyi düşünüyorum bakalım bulabilirsem tabi
hayırlısıyla olur inşallah:ecrin_bebek:

hg beryalim. biz iyiyiz ya siz nasılsınız?:CüvCüv::emir_bebek:
bizde seni öpüyoruz:1hug:

canım çok iyiyim allaha şükür dün tahlillerimi yaptırdım kan verdimya biraz halsizlik vardı ama bugün daha iyiyim. ben çok şanslıyım daha belirti yaşamadım.bulantı kusma mide yanması falan yaşamadım.allahım inşallah hep böyle olur.ama bir yandan da bu iyi mi kötümü anlamadım.sorun yoktur dimi kızlar.sen nasılsın hakcammmmm.bebişimiz nasıl.tecrübeli hamiş olarak cevap ver bakimmm öptüm tocaman.Şeniz

günaydın kızlarr..

bu sabah hamile müjdesi almak çok güzell..hayırlı uğurlu olsun..
darısı olmayanların başınaaaa olsunnn:emir_bebek:

bende aynı bi oturuyorum pc başın saatlerce
başım agrıyor gözlerim agrıyor ama bi türlü kalkamıyorum
hele sabah çok rahatsız ediyor ama alıştık bi kere:1shok:
zaaten gözlük numaralarım yüksek :1shok:
kör olcam diye korkuyorum Allah korusun
başka birşey yk bakalım bizde başlıcaz artık çalışmalara
preseed diye bi ürün varmış kullanan :CüvCüv: kalıyormuş
denemeyi düşünüyorum bakalım bulabilirsem tabi
hayırlısıyla olur inşallah:ecrin_bebek:

hayırlısı rufeydecim denemekte fayda var...Allah gönlüne göre versin:1hug:
inşallah en yakın zamanda sizlerinde güzel haberlerinizi alıcaz:Saruboceq: