Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Arkadaşlar selam,
Bu sabah test yaptım, çok net iki çizgi gördüm....... Hala adet olamamanın nedeni doğum kontrol hapını yeni bıraktığım için meydana gelen düzensizlik değilmiş:)) 29. günde yaptığım testin (Fortel) sonucu yanlışmış.... Emin olmak için öğlen kan testi de yaptırıcam ama çok mutluyum. Daha eşime bile söylemedim. Bel ağrımdan başka hiç bir belirti yoktu.....

canım tebriklerrrrrrrrrrrrrhihoyyyt
çok sevindim hayırlı saglıklı bir bebişin olur inşallah
bu ay :CüvCüv: patlaması yaşandı çok şükür
sıra bizede gelir inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

canım tebriklerrrrrrrrrrrrrhihoyyyt
çok sevindim hayırlı saglıklı bir bebişin olur inşallah
bu ay :CüvCüv: patlaması yaşandı çok şükür
sıra bizede gelir inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

Allah herkese hayırlısını nasip etsin. En kısa zamanda herkes bebeğini kucağına alır inşallah...

tebrikler ilk defa sabah açtım interneti karşımda hamile çok sevindim kaç senelik evlisin

çok sevindim :sm_cool::sm_cool::sm_cool:tebrik ederim.a.s.Hayırlı uğurlu olsun,darısı başımıza:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:Bence keseyi görene kadar da kimseye söyleme(eşinden başka tabiki) nazar değmesin

günaydın arkadaşlar
daisy canım tebrik ederim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşaallah

günaydın kızlarrrr yanlış okumadıysam daiys83 hamile galiba tebrik ederim arkadaşım darısı diğer arkadaşlarımında başına nasılsınız güzeller kaydirigubbakcemile2

günaydın arkadaşlar
daisy canım tebrik ederim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşaallah

teşekkür ederim darısı herkesin başına. Doktordan her şeyin yolunda olduğunu duyana kadar eşimle annemden başka kimseye söylememeyi düşünüyorum.

kızlar hepinize günaydın...herkes iyiydir umarım. maşallahınız var geçmişi oku oku bitmedi Allah saklasın. muhabbetimizin hep bol olsun.

daisy canım tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin.huzurlu ve rahat bir hamilelik geçirmeni dilerim.Allah sağlıkla kucağına almayı naip etsin inşallah. Darısı en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızın başına:Saruboceq:

bircancım sen ne zaman test yapıcaksın?habersiz bırakma bizi.

herkese günaydın,,,bursa 'da oturan arkadaşlardan doktor tavsiye etmelerini rica ediyoruma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…