Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selra sende kopyala yapıştır kilo takip bölümüne sendede çıkar

bende istiom yaa ..gittii dilnur..
ferfil kullanıcı panelinde hakkımda bölümünde kilo takip bölümü var ordaki adres senin imzanın adresi..yani selranın imzası..onu silersen imzada silinir

aa silinmişse olmaz gülümm...yarın yaparım dedi ya dilnur.yenisini yapcek demek..resimden olmazz canummmm

amann olur öle şeyler bee..kızım sende bi yapamadın ...
yarın bende isticem çok hoş amaaa...
beraber yaparız ben biraz biliyorumdA sitesi nedir dilnurun yaptıkları gücelmişşş

nilüfer ferfil kızdı gitti galiba kız bir aralar bende cok kızdım bende gitseydim bari

nilüfer dedikodu ediyok kızzz topik dedikodusu.kız yapılamıyacak birseysi yok ilk defasında yapamadım ikinciyi denerken gitmis zaten

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
valla kaçtı...delisin ya..allah iyiliğini vermesin ...oda şaşırdı acemiymiş..şaşşırdı kız falla ..niye gitti ki hemen onada yapardık

ben takip edemedim falla..kızım en son ben akşamüstü işyerindeyken sana dilnur yapıyodu ..sen yapıştıramıyodun sanırsam..eve geldim 11 oldu açtım ne bilim yine yapmaya çalışıyon konularını görünce uzun süre yapamadın sandım..onuda kaptırdın gıııı

Selamünaleyküm kızlar bu preseed isimli ürünü nereden alırız ve fiyatını bilen varmı acil cvp yazarsanız sevinirim

canım nette satılıyor galiba..onu bugün bizede vildan söledi benımde dikkatimi çekti valla..
fiyatnıda dilnur yazdı galiba dolar lı bişidi ama unuttum 26 dolar olabilirmi acaba???öle bişidi

ben çıkıyorum yarın görüşürüz..tatlı rüyalar canozlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…