Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

DÖNME İHTİMALİNİZ VAR AMA DİMİ.. OLSUN BE CANIM. BEN YİNEDE DİYORUMKİ SAĞLIKLI OLDUKLARINI DUYAYIM BAZEN KAÇ AY OLUYOR GİDEMİYORUM.. ÇOCUKLA ZOR OLUYRa.s

dönücez canım bu son sene daha doğrusu 7 ay snr allahın izniyle tayinimiz çıkıcak
burdan gidiyimde neresi olsa razıyım yakın yerlere gelicez inşallah
tabi yaa çok şükür sağlıklı olduklarını biliyorumda iştekaydirigubbakcemile5

amiiiinnn inşallah en kısa sürede
kızın kaç yaşında:uhm:

5 yaşında kreşe yolladım çok yalnızız ya bunaltıyor sonra benide..ona kardeş düşünüyorum. Kist falan oldu. Ondan kalamadım kaç aydır. Yoksa kızıma ilk ayda kalmıştım.. Kısmet artık..

allah bağışlasın kızında küçükmüş daha olur inşallah herşeyin hayırlısı olsun
bende de kist vardı ameliyat oldum 8 ay önce

merhaba arkadaşlar kimse yok burda ama yinede merhaba demek istedim çünkü 1983 benim doğum yılım doğum günümede az kaldı zatenn 16 şubat

kızlar bugün kan tahlili yaptırdım 16,66 çıktı normalmi sizce dün adet olmam lazımdı

merhba arkadaşlar bende hamile olmak istiyorum bu topiğe yeni katılyıorum herkese iyi akşamlar diliyorum

hoşbulduk canım nereye kayboldun gene oku oku bitmedi ben çok hasta oldum her yerim ağrıyo öksürüyorum siz ne yapıyorsunuz anlatın bakalım

bu arada ben 1 yıllık evliyim hiç korunmadım ve hala maiş olamadım bakalım hayırlısı bu günlerde de belli değil günü rahim filmi çektircem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…