Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu gün pazartesi kızlar sabahtan bi yogunluk oluo ama bende gelebilmek için sürekli saate baktım çatladım yanii:)))

vildan sizin ev niye göçüyor eski binamı

o anlamda demedim kıs
çamaşır günüm benim cuma günleri
her taraf çamaşır kuruyanları kaldır geri ıslakları ser yatak topla kahvaltı hazırla
kocişin iş günü kızın okul günü iki ayağımı bi papuça sokuyolar
bende buraya girmek istiyorum ev haliyle göçüyo

ah canım daha önce görmüştük şimdide kalp atışlarını duyduk:nazar:
minicik daha 8 mm pıtpıt atıyoo:eek: ay bi ağladım snr da gülmeye başladımkaydirigubbakcemile3

ay canımm:1hug: krur fasuye gibi bişey oluyolar minicik oy yerim ben onu
tutunsun sıkı sıkı anneye bırakmasın seni bebişin:ecrin_bebek::1hug:

o anlamda demedim kıs
çamaşır günüm benim cuma günleri
her taraf çamaşır kuruyanları kaldır geri ıslakları ser yatak topla kahvaltı hazırla
kocişin iş günü kızın okul günü iki ayağımı bi papuça sokuyolar
bende buraya girmek istiyorum ev haliyle göçüyo

:roflol::roflol::roflol: bende saf saf soruyom yaasırnaşık şeysırnaşık şey

arkadaşlar bedne yeniyim 2 aydır calışmalara başladık gecen ay tutmadı sanırım adet oldum bu ay bakalım adetıme 2 gun kaldı lepi inşallah olmam allah ım hayırlısını versin inş. bekelmedeyım anlıcagınız teytey..:=)

arkadaşlar bedne yeniyim 2 aydır calışmalara başladık gecen ay tutmadı sanırım adet oldum bu ay bakalım adetıme 2 gun kaldı lepi inşallah olmam allah ım hayırlısını versin inş. bekelmedeyım anlıcagınız teytey..:=)

hayırlısı olsun canım inşallah en kısa sürede hamiş haberini verirsin:CüvCüv:
ne kadarlık evlisin:uhm:

slm hoşgeldin canım
seni uzun ve yorucu bir süreç bekliyor
umarım kısa zamanda hamile kalırsın

iyiyim ben süper neşeliyim
tedaviyi bıraktım valla keyfim yerine geldiyerimseniben
şimdi hamiş kalsamda sevinirim adet olsamda sevinirim:lepi:
herşey yolunda yani relaxsositososito

en iyisi tatlım belki hiç beklemediğin bi anda hamiş olursun innşşşşş:Saruboceq::Saruboceq:

bu ay bende koyverdim gitti stres stres nereye kadar olursa olur olmazsa canı ne zaman isterse lülülülülülü heray adet yaklaştıkça ömrümden ömür gidiyor -tatlicadiarzu-

X