Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yine kimse yok ben gelince herkes kaçıyor ben yokken maaşallah herkezin çenesi düşüyor :mymeka:klava:

:1shok::1shok::1shok: pcye bakmaktan beni bu hale getirdinizkaydirigubbakcemile ama ben sizi buraya toplamasını bilirim

herkese günaydın arkadaşlarhihoyyyt
çitos vildan ecrin bircan hakça rufeyde belenay iskoç firdevs ve ismini yazamadığım diğer arkadaşlar nasılsınız bakalım keyifler nasıl:uhm:

vildangel,yadel,firdevs, ecrin,okyanus,rufeydeserra,ıskoc,eylüll,hakca nerdesiniz senağlamasenağlama niye kimse gelmiyooooosenağlama

herkese günaydın arkadaşlarhihoyyyt
çitos vildan ecrin bircan hakça rufeyde belenay iskoç firdevs ve ismini yazamadığım diğer arkadaşlar nasılsınız bakalım keyifler nasıl:uhm:

ohhh nihayet sesime geldin okyanus sıkıntıdan patladım bugün bizim arkadaşlar firari topikte benden başka kimse kalmadı:1no2:

geldim kıs ne ağlıyon:mymeka:
ben gelincede kimse yoktu kızı okula götürdüm bende
daha yataklar toplanacak duruyo:bbo:

vay anam vay elma sirkesine de bakın nelerede yararmış
bende sadece zayıflamak için içiyodum:içelim:

delikafadulden kime küstün banamı
:jeyyar:sen bana küsemen
:lepi:kaç dakka küs kalabilecen acaba
ben şimdi çıkıyom bak arkamdan ağlama dermişim :roflol:

klava:klava: giderken insan bi haber verir dimiya arkandan bağırdık gitme diye

okyanus ecrin naber:lepi:

iyi diyemicem vildan ya bu mide bulantısı felaket bişey ya töbe töbe allahın gücüne gitçek ama sabah öğlen akşam devamlı bulantı oluyo yemek yiyince anında gidiyo ya napıcam bilmiyom of of of:çok üzgünüm:sende böle olmuşmuydun ilk hamileliğinde:uhm:

canım limonu dene bide
mide bulantılarına iyi geliyo

iyiyim okyanus sen nasılsın.ne yemek yapıcama karar vermedim vildan hayırdır.benimkiyle küsüm ya yemekde yapmıyorum aslında bana trip yapıyor geçen akşam hazırladım masayı yemedi kalktı kendine yemek yaptı.dün akşamda çorba pilav yapmıştım hazırlamadım bile mutfakdfa yemiş tabaklarını gördüm yumurta pişirmiş oturma odasına geldi guya yemegini yemedim yumurta yiyom der gibi ama tabakları guya akıtmış:)))alem benim koca...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…