Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hihoyyytGÜhihoyyytNAYhihoyyytDINhihoyyyt

herkese günaydın kızlar
nasılsınız bakem
yine güzel bir güne başlamış bulunuyoruz
hepinize hayırlı güzel günler diliyorumkaydirigubbakcemile5

günaydın hanımlar nasılsıız bugün bakalım güzel haber verecek olan yokmu bugün olsun umutlu annelerin umudun anneleriyiz olacak bu güzel haberi bizlerde vereceğiz inşallah
ben bugün mutluyum kilo vermeye devam ediyorum ve bebeğime yaklaştığımı düşünüyorum allahımın izniyle umutluyum sizlerde umutlu olun allahtan umut kesilmez çalışmalara devam yılmak yok
iki ay sonra 34 olucam olsun bebeğim gelsinde yaşın ne önemi var hani 35 ten sonra yumurtalık rezervi azalıyor diyorlar ya ben inanmıyorum allah istedimi her yaşta kadın anne olabilir 73 aşında nenem anne olmuş amerikada biz niye olamıyalım be daha yaşımız kaçki 70 kadar ohooo daha çok var hadi asık suratlar gülsün hastalandım diyen arkadaşlar üzntünüz olmasın yeni umutlar açılıyor önünüzde ne güzel işte her gelen kırmızı yeni umudun habercisi demektir şimdi haydi yüzünüze bir gülücük kondurun ve yanınızdakilere mutlu mutlu gülün hyatı ve insanları sevin sevinki bebeiniz sevgi dolu bir anneye koşsun canlarım hepinizi çoooook seviyorum
kendinize iyi bakın hee
bu arada hamişlerimiz nasıllar bakalım yeğenlerimiz üzüyorlarmı annelerini hemn söyleyin çekelim kulaklarını nsıl kıyacaksak kulaklarını çekmeye :))))

günaydın citosumkaydirigubbakcemile5
dün erken yattım ama bugün yine erken kalkamadımmirmirmirmir
ee ne var ne yok:sm_confused:
hiç yazışmamışsınız anacım ben sayfalar dolusu ödev bekliyodumkafamçokkarıştı

günaydın belenaycım
yine her zamanki gibi geldin bizi motive ettin gittinŞeniz

bircan inşallah adet olmazsın canım:Saruboceq:

vildancım gitmedim buralardayım takipteyim ama azcık da işlere bakayım diyorum hani kovulmamak için yoksa buralardayım
bircan canım benim inşallah hastalanmazsnda tedaviye gerk kalmadan hamiş olursun ama tabi önce hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…