Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakça senin ne kadardır olmuyordu deniyorsdun?bir rahatsızlıgın varmıydı*

yok canım hiçbir rahatsızlığım yoktu, eşimde ve bende de. ama olmuyordu. 2 yıldır bebek sitiyoruz. bu iki yıl içinde 2 kez kimyasal gebelik geçirdim. 3 aşılama denedim.hatta 3.aşılamayı geçen ay denemiştim sonuç negatif.bu ayda doğal yolla oldu Allahıma şükür. bu ayda fazla düşünmemeye çalıştım başka şeylere yöneldim. kısmet bu zamanaymış. hayırlısıyla Cuma günüde keseyi sağlıklı bir şekilde görürüz. darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallahhhhhh....

hakca sende pko varmıydı bende var bende kullansam incir kürünü faydası olurmu:uhm:

canım benim 4 gün geçmişti ilk beta hcg testini burda yaptırdım 1000 çıktı 4 gün snr kendi dr uma gittim d.bakıra onda 4954 çıktı ogün keseyi gördüm
ben iyiyim çok şükür canım sağolhihoyyyt
senin kaç çıktı beta hcg:uhm:

okyanus canım benim tahmini 1 gün geçmişti. benim değer 166 çıktı kısmetse Cumaya kadar 1000 ya da daha fazla olur inşallah. doktorun dediği değer iyi. ne zaman döllenme olduğunu bilemeyiz dedi. bakalım kısmet. sağlıkla keseyi Cuma günü görürüz inşallah:Saruboceq: seninde iyi olmana sevindim:1hug:

hakca sende pko varmıydı bende var bende kullansam incir kürünü faydası olurmu:uhm:

hayır canım yoktu. pko için soğan kürünü deneyip daha sonra incir kürünü deniyorlarmış ama bilmem ki nasıl olur? saraçoğlunun sayfasına baktın mı?

amin hakca ....... ne denir ki inşallah bu bekleyiş insanı öldürüyo be... herşeyin hayırlısı

iyi bak bebişine he ona göre o bizim uutumuz olacak bizde sabredeceğiz onu düşünerek umutumuzu yitirmiycez hah hah hah.... allah tamamına erdirsin hayırlısıyla hakca....

okyanus canım benim tahmini 1 gün geçmişti. benim değer 166 çıktı kısmetse Cumaya kadar 1000 ya da daha fazla olur inşallah. doktorun dediği değer iyi. ne zaman döllenme olduğunu bilemeyiz dedi. bakalım kısmet. sağlıkla keseyi Cuma günü görürüz inşallah:Saruboceq: seninde iyi olmana sevindim:1hug:

inşallah canım hayırlısıyla keseyi görürsün snr da kalp atışlarını duyarsın:Saruboceq:
inşallah bulantıların olmaz:Saruboceq::nazar:
allahın izniyle rahat bi hamilelik geçiririz umarım:eek:

amin hakca ....... ne denir ki inşallah bu bekleyiş insanı öldürüyo be... herşeyin hayırlısı

iyi bak bebişine he ona göre o bizim uutumuz olacak bizde sabredeceğiz onu düşünerek umutumuzu yitirmiycez hah hah hah.... allah tamamına erdirsin hayırlısıyla hakca....

amin canım..bende hiçbir zaman umudumu yitirmedim sizde yitirmeyin:1hug:

selam
tembellik etmeyip dakikalarca siteyi gezip durdum.İstanbul Avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz bir bayan dr varmı?

selam
tembellik etmeyip dakikalarca siteyi gezip durdum.İstanbul Avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz bir bayan dr varmı?

hg.. baharnaz bununla ilgili bir topik var oraya bakabilirsin arkadaşım
''ismiyle adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim ''
adı altında kolay gelsin....

kızlar ben çıkıyorum herkese iyi akşamlarhihoyyyt
iyi sohbetlerşakkıdı
hakca hg nasılsın anne adayımız:1hug:
kendine ve bebişe iyi bak :ecrin_bebek::CüvCüv:

herkesi öpüyorum byyŞeniz

selam

medicalpark fatihte ayşe hanım leyla hanımı iyi diyorlar.birde medicalpark bahçelievlerde suat bey varmış arkadşım gidiyor iyi demişt.eşimin kardeşide süleymaniye kadın dogum evinde görevli devlet hastanesi isteyen orayada bakabilir iyi hastaneymiş ben gitmedim bilmiyorum.

kızlar ben çıkıyorum herkese iyi akşamlarhihoyyyt
iyi sohbetlerşakkıdı
hakca hg nasılsın anne adayımız:1hug:
kendine ve bebişe iyi bak :ecrin_bebek::CüvCüv:

herkesi öpüyorum byyŞeniz

sağol vildancım iyiyim Allaha şükür. sen nasılsın?.kızını mı almaya gidiyorsun?

X