Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

anladım da canım ben çok düzenli adet olurdum bu ay 18 gün geç oldum hesaplıyıcı bile hesaplayamaz yani:))))))neyse artık iki günde bir çalışma yaparız..

en uygun olan gün aşırı ilişki demişti doktorumda bana elinden geldigince stres yapmamaya çalış adetin düzensiz olması veya gecikmesi de stresten olabiliyormuş çünkü

Kızlar iki haftam var ama göğüslerimde damarlarım çekiliyor gibi oluyor ve çok akntı var acaba hamilemiyim...bu kadar erken belirti veriri mi ki.. Hiç yaşamadım daha önceki kızımda.......

2 hafta varsa daha yumurtlama günlerindir muhtemelen sancılarda ondan olabilir genelde adet gecikince başlıyor beliriler test yapsanda belli olmaz sanırım en iyisi sen bu günleri degerlendira.s

anladım da canım ben çok düzenli adet olurdum bu ay 18 gün geç oldum hesaplıyıcı bile hesaplayamaz yani:))))))neyse artık iki günde bir çalışma yaparız..

ecrinim sen çalışmanı yap hesaplayıcı falan boşver kafana göre takıl kaydirigubbakcemile3
rufeyde vildan yadel firdevs ve diğer arkadaşlar sizde gün falan hesaplayınca zaten tutmuyo ev ödevi gibi oluyo bende öle uğraşıyodum ama :jeyyar:benim ne ara oldu ben hala anlamış değilim ama kısmet işte-tatlicadiarzu-

SLM ;
Benide yazın reglim yarın bitiyor YUMURTLAMA DÖNEMİM 20-25.01.2009 tarihinde olacak.
16-17 Ocak ta doktora gidicem prolaktinimi ölçtürcem ,muayene olucam sonuçlar nasıl çıkıcam bilmiyorum.Olumlu ise 17 aksamı BİSMİLLAH deriz artık:)))

hadi bakalım hayırlısı inşallah.....:CüvCüv:

Slm arkadaslar benimde 15 ay oldu bu ay yumurtlama tedavisi oldum bu ayin 15inde adet gunum bakalim cok heyecanliyim 3gun nasil gecicek bilmiyorum

aman gitme gelmişken laflayalım hihoyyyt
şu incir kürüne ne zaman başlanıyodu sen biliyor musun vildancım?

kızlarrrr herkese merhaba umarım herkes iyidir.

rufeydecim ben incir kürünü bu ay uygulamıştım. adetimin 5.günü başladım ve 21 gün kullandım. daha öncede başlayabilirsin sanırım. internette ne zaman başlanacağını bulamamıştım bende....

soslufustuk canım teşekkür ederim. aminnnnnn. Allah en yakın zamanda sağlıkla sizlerede nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh....

şimdi çin takvimine baktım kızlar mayısa kadar hamile kalırsam erkek oluyormuş:))haziran agustos eylul kasım aralık da kız oluyormuş..can sıkıntısı işte:)))

zug,interhat çokkkkk teşekkür ederim. darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallahhhhh....dularım sizlerleeeee....

kızlarrrr herkese merhaba umarım herkes iyidir.

rufeydecim ben incir kürünü bu ay uygulamıştım. adetimin 5.günü başladım ve 21 gün kullandım. daha öncede başlayabilirsin sanırım. internette ne zaman başlanacağını bulamamıştım bende....

soslufustuk canım teşekkür ederim. aminnnnnn. Allah en yakın zamanda sağlıkla sizlerede nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh....

sagol hakcacım çok teşekkür ederim inşallah bendede işe yarar bu incir kürü
aminnnnnnnnnnn inşallah hepimize.....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

hakça bende denicektim ama başlamadım.çok tatlı olmazmı o şerbet gibi 15 16 tane çok fazla ya.günde bir defamı içecektik.

okyanus canım merhaba. kısmetse Cuma günü görücez keseyi:Saruboceq: sen hamile olduğunda adetin kaç gün geçmişti ve beta hcg değerin kaçtı? sen nasılsın?

canım benim 4 gün geçmişti ilk beta hcg testini burda yaptırdım 1000 çıktı 4 gün snr kendi dr uma gittim d.bakıra onda 4954 çıktı ogün keseyi gördüm
ben iyiyim çok şükür canım sağolhihoyyyt
senin kaç çıktı beta hcg:uhm:

hakça bende denicektim ama başlamadım.çok tatlı olmazmı o şerbet gibi 15 16 tane çok fazla ya.günde bir defamı içecektik.

ecrincim ancak cevap yazıyorum şöyle bir geçmişe baktım senin bu mesajını gördüm şimdi cevap yazıcaktım. açıkçası ben yarım litre suya 6 tane incir koydum ve 20 dk. kaynattım. 10-15 tane çok fazla gelir tabiki baya yoğun ve tatlı olur. denemekte fayda var bence...

Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

X