Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende karnıbahar yemegi yaptım kendime pişsinde yiyeyim daha kahvaltı bile yapmadım hiç birşey yemedim ufff

o incir kürü çok şekerli olmazmı ya 15 16 tane incir..şerbet gibi olmazmı deneyen varmı?

soslu fustuk seni rüyamda gördüm napıyon nasılsına.s.
kıs arada uğruyon yazmadan gidiyon:dilcikar:
oluyomu ama böyle :1closedeyes:
yoksa bizi sevmiyonmu:çok üzgünüm:

yok kız sevmesem girermiyim buraya... çok ta özledim yok olmadı sizden ayrı kalamıycam anladımmmm. hakca yüce rabbim nasip etti işte hemde doğal yollarla umutumuzu kesmeyelim kalan anne adayları... allah tamamına erdirsin inş... sağlıklı sıhatli karnını tekmelesin inş... kızzzzzzzzzzzzzzzzlar sizi çok özzzledimmmmmmmmmm.... rüyanı anlat bakiiiiim

valla fıstık gibi garıydın 90-60-90 bu kadar hatırlıyorum
hergün bu topiktekileri düşünmekten artık rüyalarıma giriyosunuz vallakaydirigubbakcemile5

Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

vildancım bunu buldum i. saraçoglu'nun sitesinden ama ne zaman başlanıyodu sanki adetin 5. günü diye kelmış aklımda ama tam bilmiyorum

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

TEŞEKKÜRLER CANIM BLGİLERİN İÇİN:uhm:

doktor bana adetim bitince smear yapcakmış sizce niye yaptırayımmı zo birşeymi nasıl oluyorrrr

okyanus
evet canım her hafta gidiyoz kaynanamlara
aramız iyi seviyorumda ondan gidiyorum sevmesem hiçbi kuvvet beni götüremez:lepi:

X