Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyilik canım işler bazen yoğun bazen durgun idare eder sen nasılsın pek seninle bu aralar gündüzleri görüşemiyoruz ben sabah sen akşam kuşu olduk:icecream:

annemdeydim kaç gündür geldim artık fırsat bulunca girerim gündüz şimdi evde temizliğe başladım ama netin başından kalkamıyorum

kız rufeyde ne stresi yapıyon amaaaaan boşver daha gençsin sağlıklısınhihoyyyt
valla hayat öyle geçmiyo relax ol biraz bana bak yerimde duramıyom delikafadulden
kafaya taka taka kilo aldım zati:1closedeyes:

dogru söylüyorsun canım ya çok şükür bu ay biraz rahattım ama ya çok tuhaf sanki kasıklarımda su kaynıyor öyle bir his var ama bu adetliyken olurdu genelde hiç başlamamış olması çok şaşırttı beni hemdaha en az 2 gün sonra olmam lazım anlamadım ne iştir hayır diyelim hayır olsun inşallah.....:CüvCüv:

vildangel anam öğlen bigöründün bi kayboldun rüzgar gibi sen nasılsın canikom:1hug:

sabahtan beri ev ile ugraşıyorum kaç makina çalıştırdım.oktay usta minik pizza yaptı onu yaptım yemek yok akşama offf ne yapsamkiiii fikirrrr kızlarr

evde başka işim yokya habire hamur işi yapıyorum.benimki diyo zaten bu unları çuvalla alcam sana adama 3 günde bir un al diyorum:))eşim kek türü çok istiyor seviyor dondurucuda kesin olcak onlar bende hergün deneme yanılma yapuıyorum:)))

vildangel anam öğlen bigöründün bi kayboldun rüzgar gibi sen nasılsın canikom:1hug:

turp gibim hissediyom kendimidelikafadulden
az sonra ecrini banlıycam:mymeka:
daha pizza diyoklava:
inadına yemiycem
akşamada baklava yap mantı açlaelaelaelaelae

vildan gel çay yaptım pizzada pişiyo dünden revani var:))buyur gel içelim yiyelim.kiloıluyuz ama mutluyuzzzzzzzzzzzzzzz

vildan gel çay yaptım pizzada pişiyo dünden revani var:))buyur gel içelim yiyelim.kiloıluyuz ama mutluyuzzzzzzzzzzzzzzz

yasakkelime hoop beni kandıramazsın kilo vermem lazım yoksa tatili unuturum:icecream:
şöyle yalancıktan dondurma yalayım:icecream:

ne güzel be citos akşama kadar yersin markette rulokat doritos acılı eti pufffff antep fıstıklı çikolata...sanki vildanının agzının suyu akıyor orda:)))))))))))))benim marketim olsa akşama kadar bunları yerdimm ohhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…