Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

vildancım yaptınmı pcyi bende biraz nefes aldım otur otur bacaklarım agrıdı

mrhb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende hamile kalamıyorum malesef pko var.1.5 yıldır bebek istiyoruz.6 ay kadar hap tedavisi gördüm.bu ay sanırım aşılma yapılacak.allah hepimizin yardımcısı olsun...

mrhb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende hamile kalamıyorum malesef pko var.1.5 yıldır bebek istiyoruz.6 ay kadar hap tedavisi gördüm.bu ay sanırım aşılma yapılacak.allah hepimizin yardımcısı olsun...

hoş geldin canımma.s.
seni diger topikten biliyorum allah yardımcın olsun canım

yok yadel yaaa takılıyo hala bi mesaj yazacam diye 40 takla atıyorum burda
verem oldum tüberkiloz oldum tetanoz oldum burda ııyyyyyyyyy

Son düzenleme:
vildan sen bilirsin yada bilen varmı.ben bu ara aşırı hapşırıyorum.hapşırmak ile hamilelik arasında sence bir bag varmıdır:)yoksa deliriyormuyum:)))ya komik ama dikkatimi çekti bu ara acaip hapşırıyorum ben hasta da degilim.

ecrin bence yok hapşırıkla hamişliğin alakası
al bi test yap valla sen bendende cimri çıktın

kızlar ben çıkıyorum iyi akşamlar kendinize iyi bakın hepinizi seviyorum

vildan canım görüşürüz
biz hep burdayız sende arayı çok açma özlüyoz seni
şansına bugün çok konuşamadım dilim şişti burda geyik yapacam diye
kendine iyi bak canım byy Şeniz

yadel ecrin iyi geceler kızlar bende çıkıyorum malesef
kocacım gelir şimdi süslenecem daha
byy a.s. a.s.

CİTOS CİTOS DİYE BURDA YIRTINDIM SESİM KISILDI GİDERKEN Bİ HOŞÇAKAL BİLE DEMEDİN:a015: yarın görüşürüksengözlerimebaksanab

canım dün benim pcde sorun vardı msj yazamadım aklım sizde kaldı valla sohbette koyuymuş içim gitti bugün telafi ederim merak etme tatlım ayrıca tüm arkadaşlara günaydınnnnnnnnna.s.a.s.a.s.

mrh arkadaşlar bende hamile kalmayı çok istiyorum.doktora gittim kist çıktı duphaston adlı ilaç verdi.3 ay kullanmamıda.bakalım inşallah allahım bizlerede evlat nasip eder.

X