Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

saolun kızlar çitoscum çok teşekkür ederim gerçekten ama sadece şunu diyebilirim bir süre bizim için bebek yok yani en azından öle görünüyor tabi bi mucize olmazsa :) nasip kızlar dua edelim birbirimize Allah yardımcımız olsun...

canım benim hiç ümidini yitirme sen..takmada kafana bakayım bu kdr hersey olucağına varıyor..bak bende bu ay yumurtlamadım bile çok üzüldüm ama ne yapayım ALLAH isterse oluyorr istemezse olmuyoor bekleyip görücez..sabret...:1hug:

Apartmana yeni birisi taşındı. 3 aylık evliymiş. Hamileymiş. Moralim bozuldu ama napiyim.Benimde bu ay 2 gün gecikti. Ümitlenmek istemedim. İyiki de ümitlenmemişim.BUgün geldi.

kızlar benim pc yavaşladı geç geliyor canım allah tan ümit kesilmez en ummadığın anda mucize kapını çalar ve hamiş kalırsın belli olmaz umudunu yitirme dualarımız seninle :CüvCüv:

Kızlar allah hepinizin gönlüne göre versin. Inşallah en kısa zamanda hepiniz bebişlerinize kavuşursunuz....

merhaba hanımlar bi uğrayıp kim ne yapıyor bakayım dedim bu iş yoğunluğu biter bitmez aranıza hızlı bir dönüş yapıcam inşallah
alincim nasılsın canım
sultan hoşgeldin umudunu yitirme çünkü senin için dua eden bir sürü arkadaşın var bunu unutma
hakça canım sen nasılsın
mervecim elmiş hoşgeldin canım nasılsın
yasemen nerelerdesin canım ya çok merak ediyoruz seni
semoşum sende mi uğramıyon kız artık buralara valla giremiyorum diye baktım herkes kaçma telaşında heyyy nereye arkadaşlar öle kolay kaçamazsınız benden geri dönün haydi bakalım sorunlarımızı dertlerimizi paylaşmaya devam
citoscum canım sağolasın hep buralardasın
vildangel sen nasılsın canım
yadel soslu fıstık sizler nasılsınız yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz listeyi düzenlediğimde mutlaka ekleyeceğim hepinizi ah bir fırsat bulsam
şimdi sen çokmu giriyorsun diyeceksiniz haklısınız ama inanın buralardayım fırsat buldukça bakıyorum bu ay sonu rahatlıcam inşallah o zaman bol bol dertleşiriz
biz burada çok güzel arkadaşlıklar kurduk bir birimizin derdine ağladık hamişlerimize sevindik doğum yapan arkadaşlarımız oldu onları tebrik ettik burayı bırakmam sizleri seviyorum
tabi hamiş klan doğum yapan arkadaşlar olmuş onlarıda tek tek tesbit edip listeye ekliyeceğim
iyiki varsınız canlarım

teşekkürler kızlar gerçekten kendimi burda daha iyi hissediyorum ama elimde değil gelince aklıma geleni biliyorsunuz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…