Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hoşbulduk canım
nerdesin ya yoksun.ne kadar çok gidiyorsun kayınvalidene sen?

özlem zamana bırak eşin istemiyorsa zorlama hazır hissetmiyordur.benim abimde 2 yıl istemedi eşi istedi diye yaptı ama sonra keşke bekleseydim o isteyince yapsaydım dedi.çünkü erkek pek istemeyince sorun çıkıyor bu sana güvenmediginden sevmediginden degil inan.abimki eşine deli gibi aşlıktı ama bebek deyince adam delleniyodu:))erkekler sorumluluktan korkuyor bence eşin istediginde düşün yaşın küçük daha..

kız firdevsssssss demek hepsini yadel yesin yag ve kalori olsun hemiiiii
kız napım şimdi seni hımmm

anlıyorum cnm ama esımın kardesı baba oldu gecen cumartesı gunu benımkı kendını cok tuhaf hıssettıgını soyledı hastaneye zıyarete gıttıgımızde de bana sen de bebek ısmı dusun bence dedı nıye dedım lazım olabılır her an dedı bu ne yaman celıskı anlamadım gıttı valla konusma aralarında da benım kı de kız olursa ıkı tane ozlemle nası basa cıkıcam deyıp gulumsuyo sonra da ben ıkınıze de bakarım dıyo bu ne valla anlamadım kızlarrr:çok üzgünüm:

bende 30 yaşındayım 11 yıllık evliyim 22 yaşında anne oldum 2. için biraz geç kaldım
en güzeli genç yaşlarda anne olmak
şimdi kızımla arkadaş gibiyiz

şimdilik hoşçakalın ben çıkmak zorundayım yadel gittin sandım gubuşum sırnaşık şey
iyi geceler kızlar a.s.

iyi geceler canım bencede genc yasta anne olmak cok guzel ben de arkadas gıbı olmak ıstıyorum allah her ısteyene en kısa zamanda hayırlı evlat nasıp etsın ınsallahhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…