Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar bugün rüyamda bebişim olmuş ve ben onu emziriyordum allahım sanki gerçekmiş gibi hissettim sanki gerçekten anneydim çok güzel bi duyguydu ama uyandığımda rüyaymışsenağlamaallahım bu rüya gerçek olsun senağlama

rahmetli babaannem derdiki rüyalar geleceğin aynasıdır umarım bu rüyada gerçekleşen rüyalardan olur:Saruboceq:

selam arkadaşlar.test yaptırdım.hamileyim.ama lekeler canımı sıkıyo.allah herkese hayırlısını versin.öptüm herkesi

umarım öyle olur citos bende daha korunurken çok görüyordum bebek emzirdigimi halada görüyorum nasip:))insan uyanınca etkisinden çıkamıyor bir garip oluyor.

tebrik ederim özlemim dr görün ve yat sürekli bir aksilik olmasın bırak işi gücü yat ayaklarının altına yastık koyuop.

selam arkadaşlar.test yaptırdım.hamileyim.ama lekeler canımı sıkıyo.allah herkese hayırlısını versin.öptüm herkesi

özlemimsin canım hayırlısı olsun...Allah tamamını erdirsin inşallah. doktorun bu lekelenmelere ne dedi? bu şekilde olupta sağlıklı bir hamilelik geçiren ve bebişini kucağına alan var. sen içini ferah tut.bizleride gelişmelerden haberdar et. güzel,hayırlı haberlerini bekliyoruz:Saruboceq::1hug:

selam kızlar bende bebek isteyenlerdenim sizler gibi allahım herkese versin..ama benim hikayem çok uzun isterseniz anlatabilirim

slm gül78 hikayeni anlat seni tanımış oluruz

selam cnm ben 9 yıllık evliliğim süresince hamile kalamadım eşimlede anlaşamıyorduk ayrıldık daha sonra 2 ci evliliğimi yaptım ilk ay hamile kalmışım t,kanamalarım oldu 2 aylıkken öğrendim gebeliğimi ama4 aylıkken düştü. 4 ay sonra yine hamile kaldım oda 2 haftalık düştü aradan 1 sene geçti ben aşırı kilo aldım şuan diyetteyim ve doktorum 30 kg vermeden hamile kalma dedi progestan ilaçı kullanıyom 2 aydır. ama ben yaşım 31 oldu ve beklemek istemediğimden 6,5 kg verdim ve korunmayı bıraktım allahdan olursa yicek ekmeği varsa yaşar diyorum..buay denicez tutarsa tabi doktorum a söylemedim ona kalsa 30 kg vercem 1 sene sürer ee hadi 1 sene sonra olmassa neyapıcam yaş 32 olucak diye düşündüm hikayemi kısaca yazdım saolun ilginiz için.

kızlar bugün rüyamda bebişim olmuş ve ben onu emziriyordum allahım sanki gerçekmiş gibi hissettim sanki gerçekten anneydim çok güzel bi duyguydu ama uyandığımda rüyaymışsenağlamaallahım bu rüya gerçek olsun senağlama

inşallah canım,rüyan gerçek olur.. bende göryorum bazen öylee..

selam cnm ben 9 yıllık evliliğim süresince hamile kalamadım eşimlede anlaşamıyorduk ayrıldık daha sonra 2 ci evliliğimi yaptım ilk ay hamile kalmışım t,kanamalarım oldu 2 aylıkken öğrendim gebeliğimi ama4 aylıkken düştü. 4 ay sonra yine hamile kaldım oda 2 haftalık düştü aradan 1 sene geçti ben aşırı kilo aldım şuan diyetteyim ve doktorum 30 kg vermeden hamile kalma dedi progestan ilaçı kullanıyom 2 aydır. ama ben yaşım 31 oldu ve beklemek istemediğimden 6,5 kg verdim ve korunmayı bıraktım allahdan olursa yicek ekmeği varsa yaşar diyorum..buay denicez tutarsa tabi doktorum a söylemedim ona kalsa 30 kg vercem 1 sene sürer ee hadi 1 sene sonra olmassa neyapıcam yaş 32 olucak diye düşündüm hikayemi kısaca yazdım saolun ilginiz için.

düşük yaptığın için üzüldüm geçmiş olsun sağlık olsun yine olur merak etme bence doktorunu dinle ve kilo verince hamile kalmayı dene çünkü kg problemi olunca hamilelik zor geçiyormuş çünkü banada kilo vermeden sakın hamile kalma dedi doktor ve şuan sıkı diyetteyim zayıflamayı kafaya koydum ve buraya üye oldum burdaki arkadaşlar sağolsun hepsi bana moral oldular hergün onlardan birşey öğreniyorum :1hug:

canım allah yardımcın olsun.
inşalah bebeişin olur.

X