Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benim bekarlığımdan beri prolaktinim yüksek
evlendikten sonra ilk bebiş için tedavi gördüm
doktor bebek tedavisine başlamadan önce prolaktini düşürelim dedi
dopergin kullandım ama düşmedi
prlktn yüksek olduğu halde klomenle tedaviye başladık 3 yada 4. klomende hamiş kaldım 1 kızım oldu şimdi 8 yaşında

allah bağışlasın canım.benimde bitane olsun başka istemem.klomen nasıl bir ilaç yan etkisi falan varmı.ilaçlardan korkar oldum artık pardolalden sonra!

işin ilginç tarafı prolaktin yüksekken adet olunmaz ama ben son 3 senedir düzenli adet oluyodum

siz yazın ben bulaşıkları yıkayıp gelcem
döncem ben size

tuhaf gerçekten benim prolaktin 2 ay önce 58 di çok mu yüksek sizce kızlar.tedaviye başlasammı acaba yoksa şu kürlere devam mı etsem.çok kararsızım.

allah bağışlasın canım.benimde bitane olsun başka istemem.klomen nasıl bir ilaç yan etkisi falan varmı.ilaçlardan korkar oldum artık pardolalden sonra!

klomenden korkma tatlım zararsız bi ilaç inş bunla gebe kalırsın kalan çokk

ben klomenden sonra ovitrelle iğne kullanıyorum önceki dr um pregnly i ver mişti acaba hangisi daha etkili

bulaşıkları yıkadınmı vildan. benim eşim çok gec geliyoyaaa
iyice sıkıldım

yıkadım canıım datlım gıymatlım revanim
eşin hergünmü böyle geç geliyo senin

vardiyalı calışıyo tatlım gelsede bana ne faydası varki uykudan gözünü acamıyo
gecen carşıya gidiyo diyorumki erken gel cvp olarak ben nidecenki diyokaydirigubbakcemile3 aslında agzıma iyi bi laf geldi ama hadi neyse dedimm
belliki adamında pskolejisini bozdum:1shok:

vardiyalı calışıyo tatlım gelsede bana ne faydası varki uykudan gözünü acamıyo
gecen carşıya gidiyo diyorumki erken gel cvp olarak ben nidecenki diyokaydirigubbakcemile3 aslında agzıma iyi bi laf geldi ama hadi neyse dedimm
belliki adamında pskolejisini bozdum:1shok:

sırnaşık şeysırnaşık şey beni nidecenmi dedi ne yapabilirsinki:jeyyar::jeyyar:
kız yazık adama ne yoruyon eniştemi
psikolojisinide bozma yazık kız
ben seni çok çok öpüyom muckssa.s.
iyi geceler yarın görüşürüz
benimki 15 dakikaya burda olur evide bi süpürüyüm o gelmeden:mymeka:sırnaşık şey

şu an herhangi bir tedavi uygulanıyormu size..benim bu son denemem olacak klomenle 5-6 denemeden fazlası zararlıymış öyle dedi dr. tüp bebeğe geçmek gerekiyormuş ama onuda eşim istemiyor ne olacak bilmem inş. bu ay tutar.

burdan 3 gün ayrı kalmak bana yaramıyo yazacak o kadar çok şeyim varki bugün 100 mesaj yazmışımdır baksana kalplerim bile 3 tane oldu ne kadar yazdıysam

X