Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aslında 7 aydır korunmuyoruz daha önce doğum kontrol hapı kullandım 2.5 yıl kadar
sonra bebiş düşününce bıraktım hapı.adetlerim düzensizleşmeye başladı.7 aydır böyle .dr pko sun dedi.birde prolaktin yüksek çıkıyor.

kızzz vildan gene nere kayboldun anam hangi polegin içindesin seni aramaya kalksamm kimbilir nerde bulurum

aslında 7 aydır korunmuyoruz daha önce doğum kontrol hapı kullandım 2.5 yıl kadar
sonra bebiş düşününce bıraktım hapı.adetlerim düzensizleşmeye başladı.7 aydır böyle .dr pko sun dedi.birde prolaktin yüksek çıkıyor.

bu pkoda çok olmaya başladı haa:eek:klava: ne kadar yaygın bi hastalık bende pkoluyum ama çok uzun süredir ve ileri vakadayım tatlım sen endişelenme tedavi görüyomusun

kızzz vildan gene nere kayboldun anam hangi polegin içindesin seni aramaya kalksamm kimbilir nerde bulurum

beni cinsellik konusunda bulabilirsin
orda polemik çoooook

demin salata yaptım kendime 3 tabak yedimcokacimcoook
şimdide salata bulaşıklarını yıkamaya gidecem
tekrar gelirim:eek:

zug bacım kendinden bahset biraz
tedavi gördünmü ne uygulandı falan

yadel sen gerçek hayattada böylemisin bir orda bir burda kuş gibi heryere uçuyon
maşallah baya hızlı sanal sörf yapıyon

bu pkoda çok olmaya başladı haa:eek:klava: ne kadar yaygın bi hastalık bende pkoluyum ama çok uzun süredir ve ileri vakadayım tatlım sen endişelenme tedavi görüyomusun

tedaviye başladık aslında ama ben birinci gün bıraktım.dr.a inat! prolaktini düşürmek için pardolel adında bir ilaç verdi.ama yarım doz beni mahvetti.20 saat kusma ve baş dönmem geçmedi.derse giremedim çok kötü oldum
şimdi soğan,incir,civanperçemi... kullanıyorum. bakalım nolcak

peki sadece 3tabak salatamı yedin başka bişey yemedin yani hemi

saat 4 gibi 2 tabak ekmeksiz pırasa
2 paket küçük ama bisküvi
akşamda yarım kiloya yakın boş boş brokoli
3 tabakta salata yedim

buna sevindim canım.size nasıl tedaviler uygulandı anlatsanıza birazcık.

benim bekarlığımdan beri prolaktinim yüksek
evlendikten sonra ilk bebiş için tedavi gördüm
doktor bebek tedavisine başlamadan önce prolaktini düşürelim dedi
dopergin kullandım ama düşmedi
prlktn yüksek olduğu halde klomenle tedaviye başladık 3 yada 4. klomende hamiş kaldım 1 kızım oldu şimdi 8 yaşında

ikinci bebiş için geçen sene tedaviye başladık
prolaktinim hala yüksekti zaten hiç düşmüyoki
parlodel kullandım banada çok yan etkisi oldu
iyi olduydu aslında kilo vermiştim :)))))
ama dayanamadım bıraktım parlodeli
dostinex le düştü prlktin ama geri yükseliyo

geçen ayda bıraktık tedaviyi
bebişimiz yolunu kendi bulup gelecek inşallah
:ecrin_bebek:

işin ilginç tarafı prolaktin yüksekken adet olunmaz ama ben son 3 senedir düzenli adet oluyodum

siz yazın ben bulaşıkları yıkayıp gelcem
döncem ben size

X