Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ecrin bence bekle 10günü tamamla bende bikeresinde 9.gün adet olmuştum 4sabret sonra testini yaparsın

kızlar adetım 6 gun gectı.
belımde ve kasıklarımda sureklı bı agrı var.
her ay adet zamanı yuzumde sıvılceler cıkardı bu ay oda yokk
sizce hamış olabılırmıyımmmm:CüvCüv::CüvCüv:

tatlım adetin gectigi içinde agrın oluyor olabilir normalde adetin gecermiydi inş hamiledirsin

günaydın arkadaşlar...
hala lekelenmeler geliyo ama adet olmadım.karnım ve belim ağrıyo.bugün gidecem hastaneye.ALLAH IM HAYIRLISINI NASİP ETSİN.BU ARADA HERKESE GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRMESİNİ DİLİYORUM.GÜZEL HABERLER BİZLERLE OLSUN

kızlar günaydınnnn... uamarım herkes iyidir.

özlemimsin ne zaman gideceksin doktora? hayırlı haberlerle dönersin inşallah...

Canım inşaallah hamiş haberleri ile gelirsin. Bizi habersiz bırakma tatlım.

günaydın hakca ve alin sanada günaydın özlemim inşallah hamiş haberlerini alırıza.s.

Kızlar bu ayda hamiş olamadım regl sancılarım başladı. 2 güne regl olurum.
Artık kısmet ameliyat sonrasına...

günaydın şekerler... iyi bi sene iyi bi hafta iyi bi gün geçirmeniz dileğiyle...... rabbim yuar ve yardımcımız olsun inş...

hadi bakalım hayırlısı inşallah... gelişmelerden bizi de haberdar et a.s

Kızlar bu ayda hamiş olamadım regl sancılarım başladı. 2 güne regl olurum.
Artık kısmet ameliyat sonrasına...

canım hayırlısı olsun.. belki de daha sağlıklı bir yavruşun olması için uygun ortamın sağlanması açısından bu openasyonu geçirmen gerekiyordur... kimbilir...

Saol maatcım ama ameliyat olmaktan korkuyorum. Bir da daha önce ameliyat oldum. Bu ikincisi olacak. Bu kadar gençken 2 ameliyat can sıkıcı. Neyse hakkımızda hayırlısı olsun inşallahh...

maatcım slm nasılsınız ne zmandır karşılaşamdık canım yaa benim 2007 senesinde ameliyattan önce mikro denemem oldu yumurta toplama işleminde anesteziyle uyutuyolar hiç bişey hissetmiyosun yerimsenibenbide filmi çekerken niye anestezi yapmadı ki dr isteyince yapıyolar benim dr hiç ikiletmedi söleyince hemen anestezili yaptı sen zeki beye gittin dimi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…