Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

herkese günaydın arkadaşlar nasılsınız umarım hepimiz için ii haberli hayırlı bi hafta olur

alincim üzülme bende 7 ay önce ameliyat oldum hakkında hayırlısı neyse o olsun herşeyde vardır bi hayır

bütün arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin herşeyin olumlusunu düşünün
ecrincim test yaptın mı?
özlemimsin inşallah ii haberlerle dönersin :ecrin_bebek:

iyiym çitoscum bebek ii çok şükür bugün tam 5 haftalık oldu :lepi:2 hafta snr allahın izniyle kalp atışlarını duycakmışız:eek: ay günler nasıl geçicek bilmiyorum:nazar:

allah,ım acaba bende hamile kalıp böyle heycanlar yaşıycammı offff offsenağlama

iyiym çitoscum bebek ii çok şükür bugün tam 5 haftalık oldu :lepi:2 hafta snr allahın izniyle kalp atışlarını duycakmışız:eek: ay günler nasıl geçicek bilmiyorum:nazar:

adet olmadım bekliyorum.testteyapmadım.bazıları 10 gün sürüyor adet olmak demişti bugun 7.gün.agrım yok hiç.

perşembe günü 10 gün oluyor perşembe giderim artık doktora ne yapayım.şimdi gitsem bekleseydin falan der ugraşamam.

ecrinim hadi bakalım inşallah hamiş haberini verirsin bize:ecrin_bebek:

çitosum en kısa zamanda umarım sende bu heyecanı yaşarsın üzülmek yok vallaa.s. bak bende çok üzüldüm ama hep kendime yapmışım allahım ol deyince oluyo kaydirigubbakcemile5

okyanus merhaba canım. hayırlısıyla inşallah bebişinin kalp atışlarını sağlıkla duyarsın.kendine dikkat et.

Saol maatcım ama ameliyat olmaktan korkuyorum. Bir da daha önce ameliyat oldum. Bu ikincisi olacak. Bu kadar gençken 2 ameliyat can sıkıcı. Neyse hakkımızda hayırlısı olsun inşallahh...

canım istersen ameliyat kelimesini kullanmayalım.. biraz da bu kelime senin ruhunu sıkıyor sanırım... hem kendin ve hem de müstakbel bebişin için daha sağlıklı bir beden için bir adım ve atlatılması gereken bir aşama olarak değerlendirebilisin.... önemli olan adının konması ve bir ya da birden fazla çözüm yollarının sunulması... Allah çözümsüz dert vermesin canım... lütfen moralini iyi tut a.s.

diğer kızlar nerde vildangel,sultan49,firdevs2006,belenay,mervevatan,rufeydaserra,pinkrose siz nerdesiniz sesiniz çıkmıyor:mymeka:

topiğin yolunu unuttunuz galiba insan bi uğrar arkadaşlar ne yapıyor bi bakardimi ceza kesicem hepinize:eek:klava::mymeka:

valla canım ne desemki aklımada bişey gelmiyor şimdi :1no2:tamam tamam dur aklıma geldi herkes bebişinin adını ne koyacak olunca ben kız orsa sena erkek olursa serdar koyucam

X