Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bilmiyorum korkuyorum ne de olsa bu bir ameliyat kafam çok karıştı zaman da azaldı kafamçokkarıştı

merhaba kızlae evi toplayıp ütüleri yapayım gelcem.eşim ders çalışıyo bilgisayarda arada el koyarım...gece nette benim durumumm gibi olan bi bayanın dr a sorusunu okudum aynı şeyler olmuş sonra hamile çıkmış.farlutali kullandım ama bende hiç belirti yok.bazılarında kan da çıkmıyormuş bizim arkadaşıun yengesine de olmuş.bekliyorum.korkudan idrar testide yapmıyorum üzülürüm diye..

kimse yokmu kızlar.bende çocuk sahibi olmaya çalışıyorum 2 yıldır.çikolata kistim,endometriozisim ve myom larım var.sanırım işim zor.

ben perşembe günü gittim özel doktora rahim arkasında bi sıvı gördü ya kitle vardı patladı yada regl döneminde kan kaçmış olabilir dedi reglim düzenli benim anlayamadı dr tahlil verdi pazartesi hastaneye gidip tahliilleri yapcaz baakalım ne çıkıcak

kimse yokmu ben geldim yaaaaaaaaaaaaa.ufff gidip yemek yapayım bari benimki acıkmış

slm ecrin farlutalı sormuşun 10gün içinde adet olursun güzelim 10günü gecerse endişelen ama şimdi bekle bence

heyyy umut yolcuları üyeleri nerdesin şekerler nerede mola verdiniz hangi durakta indiniz bakın bana inadına yola devam asla umudunu yitirmek yokkk sizlerde benim gibi inanın yürekten dua edin derdi veren dermanınıda verir elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…