Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydınnn yeni yılın çıtır anneleri :CüvCüv::CüvCüv:kaçarı yok bu bebişler ya doğacak ya doğacak ALLAH;ımın izniyle tabiki:sm_cool::sm_cool:

günaydınnn yeni yılın çıtır anneleri :CüvCüv::CüvCüv:kaçarı yok bu bebişler ya doğacak ya doğacak ALLAH;ımın izniyle tabiki:sm_cool::sm_cool:

tatlım 10 cm bayagı incelmişsin ne yedin ne içtin bizede söyle.dün akşamdan beri lahana kürü maydonoz kürü elma sirkesi içiyorum bakalım sonuç ne olur.

tatlım 10 cm bayagı incelmişsin ne yedin ne içtin bizede söyle.dün akşamdan beri lahana kürü maydonoz kürü elma sirkesi içiyorum bakalım sonuç ne olur.

karnıbahar suyu içiyorum ve günde yarım saat tempolu yürüyüş koşu bandında ve sonuç gayet iyi tabii bazen deliriyorum zor geliyor diyet herkez güzel güzel tıkınırken ben ot çöp yiyom:eek:klava:

Ecrin lahana kürü, maydonoz kürü ne oluyor ki? Elma sirkesini nasıl içiyorsun?

beyaz lahana kürü toksin atıcı zayıflatıcı.elma sirkeside suyla karıştırıp içiliyomuş zayıflatıcı.maydanozda idrar yollarını temixzliyomuş iltihap söktürücü deniyom işte:)))

valla kızlar bende sizin gibi evde olup tv izlemyi ne çok siterdim bi bilseniiiizzz :))
benden bildiğiniz gibi iyiyim kızlar sitede geziniyorum :))

X