Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Hakcacım sen nasılsın?

sağol alincim iyiyim...biraz işim var ama pc başından kalkamıyorumkaydirigubbakcemile3
kalkınca aklım burada kalıyor...sen nasılsın? 2009 yılına girmemize az kaldı kısmetse. zaman ne çabuk geçiyor... Allahım inşallah 2009 yılı hepimiz için güzel bir yıl olur, herkesin dilediği, istediği, güzel bir yıl olur.başta sağlık, sağlığımız olmazsa hiçbir şey olmaz çünkü. 2009 yılında bebişlerimizde gelir inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yasemennnnn sen nasılsın? haftasonun yorucu mu geçti...yerleşebildin mi evine?ama tatlı bir yorgunluk değil mi:))

sağol alincim iyiyim...biraz işim var ama pc başından kalkamıyorumkaydirigubbakcemile3
kalkınca aklım burada kalıyor...sen nasılsın? 2009 yılına girmemize az kaldı kısmetse. zaman ne çabuk geçiyor... Allahım inşallah 2009 yılı hepimiz için güzel bir yıl olur, herkesin dilediği, istediği, güzel bir yıl olur.başta sağlık, sağlığımız olmazsa hiçbir şey olmaz çünkü. 2009 yılında bebişlerimizde gelir inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Benim de iyiyim hayatım. Aslına bakarsan benimde aklım hep burada. Ama çalışmam gerekiyor. Birde sene sonu çok yoğunum. İşten başımı kaldıramıyorum. Ama eve laptop aldık. İnternet bağlatır bağlatmaz akşamları daha fazla sizlerle birlikte olacağım.

o bizim kızlar koyu bir sohpete dalmışlarr :) kızlar ben iyiyim saolun sağlığınıza duacıyım :))
alincim eve alırsan süper olur msnedede görüşürdük senle...
hakcacım bi gelişe yok şimdilik kasık ağrılarım devam da :))

günaydın kızlar hayırlı haftalar herkezee alin hakça sultan citos gamze sosolu fıstık seda sizler nasılsınızz kızlarrr

hakçacım saol canım şükür iiim evet yerleştimm ama şuan çok hastayım gribi atlatayım derken şimdide hırıltılı bi öksürüğüm var inan zor nefes alıyorummm kızlar evimi de çok sevdim inşallah kredi çekebilirsem ilerleyen zamanlarda o evi almak istiyorumm
ecrincim sende canını sıkma bendede pko var canım benim dr bayanların genelinde pko görüle biliyooo dedi bazı bayanların vücutları dirençli olduğundan kistleri yok edemiyoo canım diğer bayanlar ise kistleri vücudunun yok ettiğini sölemişdii bence sen başka dr daha gözük canımm hakkında hayırlısı olsunn inş
sedacım sen nasılsınn bebişimizz iii mi keseyi gördünüzmü canım

alincim leptopun hayırlı olsun canım bende çok almak istiyorum biraz sıkıntılarımızdan kurtulalım ilk işim almak ve net bağlatmak olucakkk canımmm offf offff neyseee

ecrincim çok üzüldüm canım bencede bir dr daha görün üzme kendini olurmu herşey allahın izni ile yoluna girer inş

Selam kızlar herkesin keyfi yerindedir umarım. Ben iyi sayılırım ama on gün kadar oldu sürekli başım ağrıyor ara ara geçiyor gibi ama sonra yine başlıyor.
Kociş ısrarla doktora gidelim diyor ama geçer umuduyla gitmiyorum gerçi pek geçecek gibi durmuyor. Anlamıyorum ya benim pek başım ağrımazdı ne oldu acaba bana.

o bizim kızlar koyu bir sohpete dalmışlarr :) kızlar ben iyiyim saolun sağlığınıza duacıyım :))
alincim eve alırsan süper olur msnedede görüşürdük senle...
hakcacım bi gelişe yok şimdilik kasık ağrılarım devam da :))

Sultancım bol bol yazışırız artık msnden. Önümüzdeki hafta bu işleri halledeceğim.

kızlar soğan kürüne başladım acaib akıntı var inşaallah faydası olur 1 ay sonra incir kürünede başlıycam kocişin spermleri mükemmel ama garanti olsun diye onada keçi boynuzu içiriyom canım aşkım bebiş için ne versem içiyor bitanecik kocamı çokkkk seviyoooruuum ve ona birdüzine çocuk doğurmak istiyorumŞenizŞeniz

kızlar gunaydın hepınıze ıns hepımız ıcın guzel bır gun olur cıtos cum sana da gunaydın sogan suyunu banada cok oneren oldu ama denemedım akıntı olması normal canım kullanan arkadaslarımdan bılıyorum ıncır kurunude denedım ben daha once esımede kecı boynuzu ıcırım ya kocalarımızda sagolsun onlarda bızımle bır her careyı denıyor allahım emeklerımızı bosa cıkarmasın ıns. hepınızın dualarını beklıyorum :teselli:

ark duphaston kullanıyodum bugün bitti ilaç sizlerden kullanan var mı nekadar zaman içinde hastalanmam lazım bilen var mı

arkadaşlar hepinize günaydın bol bebişli bi hafta olsun hepimiz için herkesin keyfi yerindedir inşallah ben yaklaşık 1 aydır yoktum yeni hamişler vardır umarım. pek takip edemedim baştan okumaya çalışıcam

kızlar gunaydın hepınıze ıns hepımız ıcın guzel bır gun olur cıtos cum sana da gunaydın sogan suyunu banada cok oneren oldu ama denemedım akıntı olması normal canım kullanan arkadaslarımdan bılıyorum ıncır kurunude denedım ben daha once esımede kecı boynuzu ıcırım ya kocalarımızda sagolsun onlarda bızımle bır her careyı denıyor allahım emeklerımızı bosa cıkarmasın ıns. hepınızın dualarını beklıyorum :teselli:

merhaba canım sen kaç yıllık evlisin ve nezamandır bebiş istiyon ayrıca yaş kaç :)) biraz fazla sordum galibakaydirigubbakcemile3

cıtoscum ben yaklasık 1 sene 2 ay falan oldu evlenelı pko var bende tedavı oluyorum yaklasık 1 senedırde ınan cok zor gunler gecırıyorum dusuk yaptım 7 ay once usaktada ttedavı oldum haplar fayda etmıyo bana dr 4 4 luk pko sın dıyo benım ıcın arttık cok ılerlemıs asılama olucaktım bu ay cumartesı asılama olucam dıye gıttık ohss cıkttı bı kez daha yıkıldım orda annemler kayınvalıdemler herkes yıkıldı onlarda cok uzuluyo onlarda bana sureklı sogan suyunu denıyelım dıyo tedavı ssırasında kullanmak ıstemıyorum ben kullanmadıgım bı o kaldı her seyı denedık boyle ıste benım cok zor hamıle kalmam dr 4 gunluk ıgne verdı yarın bıtıyotr carsamba e2 me bakttırcam yuksek cıkarsa ıgnelerıde kescek dr karar sızın artık dedı tup bebegı dusunucez dıyo 2 gundur yasamıyorum sankı kızlar hıc bırınız benım duruma gelmezsınz ıns hepınızın dualarını beklıyorum carsamba gunu degerlerım normal cıkar ıns

X